E.lisabeth E.lisabeth komentáře u knih

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Polodobrodruzna romantarna, z pohledu Adelaide me ale pribeh bavil o neco vic, uvidime jak to bude s Tamsin, na jeji pribeh se tesim mnohem vic nez na Miru:-).

11.01.2018 4 z 5

Čarojízda Čarojízda Ben Aaronovitch

Prijemna jednohubka k doplneni a predstave o vzhledu postav z oblibene magicke detektivni serie.

27.12.2017 4 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

No, musím říct, že jsem od toho čekala trochu víc, proto jsem se do čtení občas i musela nutit. Ale je to pěkná fantasy parodie na historické romány. V knize je i pár opravdu úsměvných momentů. Celkově doporučuji.

26.10.2017 4 z 5

Pro mne prijemnejsi forma nez u prvni knihy. Nejak se mi to cetlo lepe, kdyz putovani nebylo striktne rozdelene podle dni.

08.10.2017 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Nejslabsi dil ze vsech, ale stejne jako predchozim dvoum, davam 4 hvezdy. Knihy se cetli velice dobre, ja zvladla celou trilogii za 6 dni, na zacatku dalsiho dilu nebylo zadne zdlouhave okecavani o tom, co bylo v dile predchozim, coz jsem velice ocenovala. Bylo to sladke fantasy letni cteni.

19.07.2017 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Plynule pokracovani prvni knihy...nemam co vic dodat, porad me to bavilo, mozna nejvic ze vsech dilu

19.07.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Chci viiiiiiic:-D. Cteno do jedne do rana...musela jsem to prelouskat, stuj co stuj. Sice je predpokladatelny dalsi vyvoj situace na konci, ale treba nas prekvapi a bude to cele mnohem slozitejsi:-).

09.07.2017 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Vadil mi styl psani a neustele vkladani anglickych slov. Pribeh me take nenadchnul, je jsem chtela uz knihu co nejdriv docist. Hvezda navic je za konec.

10.06.2017 3 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Pohodová letní jednohubka...krásně jsem si při ní odpočinula a říkala si, které filmy musím zase vidět:)

31.05.2017 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Dávám tři hvězdy, ale to jenom proto, že prostě půlka povídek mě absolutně nebavila. Ta druhá půlka byla skvělá a dala bych jim rozhodně 5 hvězdiček:). Moc se mi líbila povídka o Cinder, o Androidce, o Kaiovi a samozřejmě poslední povídka, to je nádherné završení celé serie:).

30.03.2017 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Tak to je už můj druhý konec světa za posledních deset dní (první byl konec seriálu :D). Co mi to děláte?
Ke knize - některé pasáže mi přišli zbytečně protahované, ale na celkový dojem to nemělo vliv. Rozhodně to není odpočinková kniha, jako předchozí díly, které se věnovali hlavně převyprávění konkrétní pohádky. Tento díl je plný dějových zvratů a očekávání. Přesto se i zde našlo pár stránek zameřených na daný příběh.
Ale bylo toho málo, poslední věta knihy, mě absolutně neuspokojila:).

Celá serie bude mít čestné místo v knihovně.

24.03.2017 5 z 5

Ronanova pomsta Ronanova pomsta James Bibby

Pro mne malilickato nezazivnejsi, narozdil od predchozich dilu, ale sranda stale dobra :-)

05.03.2017 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Prvni pulka me vubec nechytila, pote trochu lepsi, ale nemuzu sdilet vetsinovy nazor, ze je tento dil lepsi nez Cinder. Hodne veci se sice vysvetlilo, ale pribeh Scarlet a Vlka me neoslovil tolik jako Cinder s Kaiem.

15.01.2017 3 z 5

Rajská zahrada Rajská zahrada Ernest Hemingway

No, do pulky knizky jsem z toho byla dost hodne rozpacita, ale pak mi nazor zcela zmenila pasaz, kde David rika, ze jejich pribeh vubec nechce vydat. A co jestli to tak opravdu bylo, ze Hemingway nechtel knihu nikdy nechat vydat? A co zmuze, kdyz rukopis po jeho smrti najdou a vydaji? Rekla bych ze toto dilo je mnohem vic autobiograficke, nez jine jeho knihy, uz jen co se tyce povidek z lovu. Nakonec jsem prestala vnimat zmateny milostny trojuhelnik a kniha me ke konci uplne pohltila.

09.10.2016 4 z 5