dzeta dzeta komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

bohužel jsem na ni neměla moc čas se začíst. Prostě životní příběhy dvou sourozenců

27.01.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Za mě asi nejzajímavější čtení od tohoto autora. Děj pěkně plyne. Konec překvapivý.

13.06.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Za ten konec palec nahoru. Začátek je takový nudnější, ale pak se stránky čtou jedna za druhou.

05.05.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Tuto autorku mám velice ráda, ale tentokrát mě tento nereálný až snový příběh, na kolena nedostal. Hodně francouzkých slov, ke konci i celých vět. Co musím pochválit je opět jiné dějové prostředí.

13.01.2018 3 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Zajímavé téma. Do knížky jsem se neměla problém začíst. Výborná

19.12.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížka je opět velmi čtivá. Ale celý děj se odehrává v autě a v prostoru kolem něj, děj byl čitelný již na začátku knížky. Prostě na mě knížka moc nezapůsobila a sprostá slova mi moc k této autorce nesedí.

07.12.2017 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Příběh smrti milované osoby a vyrovnávání se ze ztrátou.Při prvních 100 stranách jsme myslela že knížku zavřu a nepřečtu (což se nikdy ještě nestalo), dalších 100 stran mě příliš nepřesvědčilo a na poslední straně jsem nechtěla, aby knížka skončila.

29.10.2017 3 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Jednička byla lepší. Malvína se chovala jako holka a ne dospělá žena. Konec byl divný. Ale trojku si přečtu.

16.09.2023 3 z 5

Pandemie Pandemie Robin Cook

Napínavá knížka, dobře se četla.

25.08.2023 4 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Opravdu velká slaďárna. Ale nápad dobrý

14.06.2023 2 z 5

Zpívá, zpívá, každý pták Zpívá, zpívá, každý pták Evie Wyld

Nějak mi chyběla pointa a ten konec byl taky nijaký.

28.02.2023 odpad!

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Příběh dospívajícího chlapce na mě nezapůsobil, nejvíce se mi na knížce líbily dopisy z budoucnosti.

08.01.2023 2 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Asi tento typ knížky není pro mě. Celkem mě nudila, až na závěr se konečně něco dělo.

11.09.2021 2 z 5

Vzpurná Vzpurná Iny Lorentz

Výborný čtivý historický román, děj hezky plynul.

07.08.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Asi zatím nejslabší od tohoto autora, od prostřed zbytečné natahování děje. Takové oddechové čtení.

24.04.2020 2 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

mě se tento díl opět velice líbil. Jsem zvědavá, co se přihodí hrdinům dál. Knížka je velice čtivá.

17.02.2018 5 z 5

Desátý svědek Desátý svědek Leonard Rosen

Čtivý román, zajímavé téma. Za mě se četl dobře.

28.12.2017 4 z 5