dvoracci dvoracci komentáře u knih

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Na mě trochu pomalejší rozjezd děje, vše je hodně dopodrobna rozepisované, ale druhá polovina knihy už mě nenechala knihu odložit a závěr mě opravdu překvapil.

17.02.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Četla se skvěle, napínavý příběh, člověk hrdinovi držel palce, i když to s ním mnohokrát vypadalo špatně..

17.02.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Pro mne opět skvělý a napínavý příběh. Sice jsou všechny knihy dost drastické, ale těším se na další.

18.10.2017 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Mě tato kniha nadchla. Když uvážím, z jaké je doby, je velmi čtivá a jednání Anny chápu. Na to, jak je tato kniha rozsáhlá, jsem jí měla za dva dny přečtenou.

05.10.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi pěkný příběh, ale i když jsem tušila jak to dopadne, doufala jsem, že jejich láska by mohla Willovo rozhodnutí změnit.

29.07.2014 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Dobře čtivá kriminálka

28.07.2014 4 z 5

Gangster Gangster Lorenzo Carcaterra

První polovina knihy byla skvělá, opět silný příběh, vzbuzuje ve mne pocit, že autor toto prostředí dobře zná. Období, kdy z Angela je již stařík pro mne tak poutavé již nebylo, ale i tak se mi kniha moc líbila a je mi líto, že jich do češtiny nebylo přeloženo více.

08.07.2014 4 z 5

P.S. Milujem Ťa P.S. Milujem Ťa Cecelia Ahern

Moc krásný romantický příběh, i když je tak smutný, je místy kompenzovaný skvělým humorem.

25.05.2014 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Doufala jsem, že kniha bude o moc lepší než film, ale zase takový zázrak to nebyl.

17.05.2014 3 z 5

Spáči Spáči Lorenzo Carcaterra

Silný, drsný příběh, skvělá kniha.

16.05.2014 5 z 5

Smrt trávy Smrt trávy John Christopher (p)

Ač není můj žánr, tato kniha se mi moc líbila

12.05.2014 4 z 5