DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

První knížka od této autorky a určitě ne poslední protože to bylo fakt úžasné čtení.

25.09.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tak to bylo vážně nádherné čtení️️️ ️smála jsem se,plakala a vzdychala a ten epilog byl nejkrásnější co jsem kdy četla️️

03.10.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Tak to bylo krásné čtení,já si nemůžu pomoct miluju takové příběhy, jednoduché,sexy, sladké a krásné.Keeland je prostě skvělá.

16.01.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak to bylo fakt krásné čtení️ ️️vtipné, žhavé ale i smutné ale přesto vřele doporučuji

20.11.2021 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Opravdu krásné zajímavé i smutné čtení (◍•ᴗ•◍)člověka napadne jestli to tak doopravdy funguje.

08.02.2022 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Nádherná! Nádherná! Prostě nádherná!

25.10.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Prostě super úžasné dokonalé krásné romantické dojemné vtipné žhavé sladké čtení ️️️❤️❤️❤️

27.08.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Ach můj Bože,tak to bylo něco!!!Miluju chlapce z BAM️❤️. Žhavé, vtipné, romantické a takové správně šokující a ten konec neměl chybu.

06.07.2021 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

❤️❤️❤️...ach, Bože!!! Krásné, nádherné ale i smutné.Vůbec mi nevadilo jak se to ze začátku podobalo Popelce,Sophie byla silná ale zažila si svoje a Benedict byl úžasna náplast na její zničenou duši na druhou stranu ona mu dodala sebevědomí že není "číslo dvě"že je prostě Benedict,jen Benedict,její Benedict ❤️❤️❤️.Také si mi líbilo autorčino navnadění na další díl nebo díly.

21.02.2021 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

První knížka od této autorky a určitě si přečtu i další knížky,tato byla vtipné a žhavá to bez debat ale od té části kdy odjel to bylo nudné ale ten konec neměl chybu.

19.09.2021 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Další skvěla knížka,nemám co bych ji vytkla, vtipná, romantická napínavá.Cami se mi moc líbila a Aiden byl zlatíčko.Paní spisovatelka to prostě umí.Vřele doporučuji.

24.06.2021 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Krásné čtení.Libi semi jak to úzce navazuje na předchozí díl.Helena byla velmi simpaticka a Rhys úžasný,z jeho dopisu a vyznání a oslovení "srdce mého srdce"se mi to vlastně tetelilo blahem.Opravdu moc krásné ❤️

19.05.2020 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Četla jsem jí už hodně dávno ale pořád si pamatuji některé vzkazy co jí nechal jako například "MA DUŠE SI NAJDE VAŠI!", nebo "NEEXISTUJE ČAS LÁSKA PŘETRVÁ". Zábavné jak se sprchovala v kašně.Pak jak ho potká v letadle a dojde ji že je to on to nemá chybu. Poslední stránku jsem přes slzy neviděla. Nemělo to chybu krásné nádherné nejhezčí co napsala.

04.01.2017 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Krásné čtení️ ️️️️️Oba hrdinové mi přišli moc milí a hodní lidé, líbilo se mi jak to na sebe navazuje také se mi líbilo vystupování minulých aktérů ze série.Moc pěkné️️

12.09.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Páááni,to bylo fakt úžasné čtení❤️už se po páté opakuji Melanie Moreland prostě umí.

19.07.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tak to bylo úžasné❤️❤️❤️ další skvělý příběh.Romantický,dojemný, vtipná a sexy a ten konec...to vážně nemělo chybu.

15.07.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Můj Bože!!!To byla taková krásná nádhera (。‿。)

14.02.2022 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

No já nevím bylo to vtipné ale toho sexu bylo opravdu moc(je to vůbec z lidského hlediska možné???)ale bavilo mě to víc než předchozí díl.

09.01.2022 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Já nemám slov!!!Od tý hrozný nehody jsem knížku probrečela až do konce.Richard se choval jako debil ale tak by se choval každý bylo mu krutě ublíženo,cítil se poníženě a neschopně,Katy byla úžasná a neskutečně trpělivá ale co mě úplně odrovnalo byla malá Gracie jak položila tátovi při čtení pohádky ručku na koleno ve snaze být mu co nejblíže protože blíž ji táta nepustil ,to z hlavy dlouho nedostanu, naštěstí přišli kámoši z Toronta a všechno to šlo správným směrem️️️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

04.09.2021 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Pěkné čtení.Moc se mi líbila stříbrná píšťalka.Hlavní hrdinové měli osobnost a jiskru.A možná tam chyběl nějaký sladký epilog.

08.08.2021 5 z 5