Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Jako vždy Kim nezklamala, děj je navíc zasazený do prostředí tajemného spolku, který Vás může dostat pod svůj vliv dříve než si to sami uvědomíte. Knížka je čtivá a závěr trošku překvapivý. Super

27.10.2022 4 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Druhý díl byl stejně dobrý jako ten první. Nechybí napětí ani překvapení, díky kterému se dopadení vraha stává pro Ninu osobní záležitostí.

09.06.2022 4 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Roz tentokrát vyšetřuje vraždy podle jedné říkanky, kterou si jako předlohu pro svou pomstu vybral mazaný Palmer. Děj má spád a už se těším na další případ Roz a jejího týmu.

28.02.2022 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Souboj s časem detektiv Frost prohrává a nedaří se mu zastavit sériového vraha Cuttera, který je pořád o krok napřed. Napětí až do samého konce a nechybí ani šokující informace o vraždě sestry Katie.

17.09.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Detektiv Frost a psycholožka Frankie se snaží zastavit vraha, který zneužívá fóbie jejích pacientů. Děj má spád a nechybí ani překvapivé odhalení vlastních nedostatků.

14.09.2021 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Za mě Roz hodnotím pozitivně. Opravdu trošku připomíná Kim Stone. Děj měl spád, mě se líbí vyprávění z pohledu detektiva a vraha. Těším se na další díl

07.09.2021 4 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Knížku jsem právě dočetla a jsem nadšená. Děj má spád od začátku až do konce. Lizzy není žádná hrdinka, ale za své blízké se postaví bez zaváhání.

13.05.2021 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Tenhle díl mi přišel trošku slabší než ty předchozí. Chyběla tomu ta obvyklá dynamika a děj byl trošku rozvláčnější díky stále přibývajícímu počtu zavražděných

23.04.2024 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Musím říct, že se mi knížka opravdu líbila. Byla hodně čtivá, děj měl spád, jen těch brutálních scén na mě bylo docela dost. Poslední zmínka bude o hodně zvláštním konci, tak nějak tam úplně nezapadnul

21.12.2023 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Motiv není špatný, většinou mě děj i bavil, ale místy byl zase zbytečně zdlouhavý. Líbí se mi dynamika mezi Poppy a Hawkem, jen těch sebelítostných scén by mohlo být míň. Uvidíme kam se bude příběh dál vyvíjet

04.11.2023 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Fakt skvěle čtení. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Upíři vlkodlaci trollové elementálové a navíc léčitelské schopnosti. Koktejl kterého vás dostane. Moc se těším na další dil

12.10.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tohle bylo fakt skvělé čtení. Napínavé od samého začátku až do konce. Ava a Luc jsou sehraný tým, ale tento případ je jiný a prověří jejich odolnost. Jen doufám, že se nakonec autorka rozhodne napsat další pokračování. Otevřené konce nemám ráda

20.07.2023 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Zrovna jsem knížku dočetla a jsem trošku na rozpacích, děj, zápletka a Timothy jsou super. Knížka má spád, je tady spousta zvratů, ale nějak se nemůžu přenést přes ty masožravé scény. Rozhodně nic pro slabší povahy

13.04.2023 4 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Postava Gretchen není klasickou vyšetřovatelkou, ale mě se její postava líbila. Její neempatický pohled je originální a dává knížce náboj. Střídání pohledů jednotlivých postav a časové prostřihy vás nutí být ve střehu. Přivítala bych další pokračování

11.04.2023 4 z 5

Den, kdy jsem zmizela Den, kdy jsem zmizela Brandi Reeds

Holly není klasická neohrožená hrdinka, spíš naopak, je trošku labilní, má problém s alkoholem, ale je pevně přesvědčená, že dokáže odhalit únosce, který nemá na svědomí jen jí, ale i jiné dívky. Nakonec se z toho vyklubalo dobré čtení

04.03.2023 4 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Taková oddechová romantika, kterou si určitě nenechejte ujít, pokud máte rádi magii, lásku, škádlení a drsňáka, který pro vás udělá cokoliv.

12.02.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Tenhle díl byl trošku jiný než ty ostatní. Mě úplně nesedí rozdělení Avy a Luca. Ale vyšetřování v obou dějových linkách má spád a stojí za to si knížku přečíst.

24.08.2022 4 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Jsem naprosto nadšená. Démoni, pekelní princové, magie, čarodějky. Skvělý koktejl od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Moc se těším na pokračování

08.07.2022 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Skvělé čtení. Děj vás vtáhne a potom už s Ninou a jejími kolegy svádíte souboj s časem proti únosci a vrahovi. Nina se musí vypořádat nejen s případem, ale i nepříjemným zážitkem z minulosti. Opravdu se těším na další díl

23.11.2021 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Mě se knížka moc líbila. Mám ráda když se dějově prolíná více časových linií. Charlie je dobrá vyšetřovatelka, kterou trápí spousta strašáků minulosti. I když je z vyšetřování odvolána stejně případ rozlouskne ona.

31.10.2021 4 z 5