Drj98 Drj98 komentáře u knih

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Mě prostě Anders baví. Super čtení.

08.08.2023 5 z 5

Kůly v plotě Kůly v plotě Jakub Kohák

Fajn čtení například do MHD.

21.04.2020 3 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Já jsem udělal jednu skvělou věc! Knihu jsem si přečetl dříve, než jsem začal sledovat seriál. Mně se to líbilo.

21.04.2020 4 z 5

Docela to šlo ;)

21.04.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov! Opravdu kvalitní dílo, klobouk dolu!
Styl vyprávění je úžasný. Prolínaní jednotlivých částí které si hrají s chronologií časových křivek dávají čtenáři odpovědi a odkrývají celý příběh. První kapitoly si člověk říká, proč je ta Hana taková a maková, jenže vše se vyjasní a člověk najde pochopení. Senzační!!!!

21.04.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tato kniha určitě nikoho neurazí. Postavy které Patrik popisuje a které jsou součástí děje, poznáváte mezi svými přáteli - pro mě fascinující. Opět tady máme problematiku obyčejných lidí a neobyčejných události!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Jako Hartl je prostě jednička.
Autor, který mě baví a u jeho knih si dokážu odpočinout.
Píše o věcech, které se opravdu lidem stávají a děj umí skvěle vylíčit.

03.11.2019 5 z 5

Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Marie Frajtová

Je skvělé nahlédnout do zákulisí lékařského řemesla a osobních životů předních, českých, lékařských špiček.

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Další pokračovaní knihy Smrtka!
Nimbus určitě stojí za přečtení.
Tentokrát se podíváte do děje z úplně jiné strany, ze strany Nimba.

03.11.2019 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha patřící do young adult, mě velice překvapila. Příjemné čtení u kterého se člověk musí občas zamyslet.
Určitě doporučuji.

03.11.2019 4 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Tato kniha je parádní.
Čtení do kterého se ponoříte a těžko se přestává. Kniha je doplněna autentickými fotografiemi a já nemám co vytknout.