Dorazilka Dorazilka komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Ohromná knížka, určitě stojí za přečtení!

23.05.2017 5 z 5

Krásný příběh, Martina mi sice byla zezačátku trochu nesympatická, ale jinak super knížka. Určitě doporučuji k přečtení celou sérii Holky na vodítku!

23.05.2017 5 z 5

Lentilka pro dědu Edu Lentilka pro dědu Edu Ivona Březinová

Pěkně a citlivě vypráví i malým dětem o Alzheimeru. Určitě stojí za přečtení i starším čtenářům.

21.05.2017 5 z 5

Krásný, hrozně silný příběh, u kterého budete chtít křičet ,,né, Alice, né!!!!"

15.05.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Krásná kniha, hrozně dobře se čte, nachystané na další díl, moc se na něj těším :)

15.05.2017 5 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Krásný, silný příběh, přečteno jedním dechem, opravdu ohromný, všem určitě doporučuju a ihned, jak se dostanu do knihovny, vrhám se na další Holky na vodítku

12.04.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Je to úžasná knížka, děj krásně ubíhá, v knize jsou nečekané zvraty! Prostě super, moc se těším na další díl, doufám, že skončí s Peterem ;)

06.04.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

V knize jsou zajímavé úseky, ale jinak je celkem o ničem. Navíc America se skoro pořád tváří, že se pro ostatní může roztrhat, ale furt fňuká a ztěžuje si :(

25.03.2017 3 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Krásný dojemný příběh, který lidi citlivě informuje o autismu. Opravdu stojí za přečtení!

21.03.2017 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Pěkný poučný příběh, lepší než film :)

19.03.2017 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Skvělá, velmi poutavá knížka, dobrá zápletka, někomu by mohla vadit "starší" čeština. Ale určitě doporučuju!

13.03.2017 4 z 5