dooky dooky komentáře u knih

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Na začátku jsem od knihy nečekala nic zvláštního. Musím přiznat, že mě překvapilo, jak je čtivá a stránky ubíhají jak šílené. Bavilo mě to. I když je to klišé stokrát podobně popsané, tak mě to prostě bavilo.

21.07.2021 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Výborné! K této sérii jsem se dostala přes poslední díl s Henrym a Emily. Autorčin styl se mi tolik zalíbil, že jsem si dokoupila i zbylé dvě knihy. Nebezpečná láska mě dostala také. Oddechovka, neobvyklé téma, prostě radost z přečtení.

12.05.2021 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tak to už bylo o dost lepší než Rudá. Pořád pěkný blázinec, ale konečně i děj a celkově jsem si knihu užila a těším se na třetí díl.

20.04.2021 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Něco úplně jiného než jsem dosud četla. Celkem drsné porno a vzhledem k té troše děje, jsem byla místy zmatená, o co tam vlastně jde. Konec to ale zachránil, kruh se uzavřel a celkový dojem z knihy mi vlastně i vylepšil.

19.04.2021 3 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Na začátku jsem se nemohla začíst, ale zbytek knihy byl pěkně napínavý a sexy. Klasický příběh o zamračeném agentovi FBI a ženě, která potřebuje ochránit. Neurazí, nenadchne, ale spokojenost.

16.04.2021 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Nemohla jsem se odtrhnout, Aidan byl prostě...ach...Nářečí jsem zkousávala trochu hůře, nicméně mi to nijak nezkazilo celkový dojem. Romantika okořeněná trochou sexu, ale i pár okamžiků v zamyšlení. Super strávených pár hodin, nelituji.

07.04.2021 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Hezká kořeněná romantika, moc pekně se to četlo. Taková klasika, která se líbí, nicméně nic překvapujícího.

21.01.2024 4 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Další nálož erotiky a tajemství ohledně brutálního zločinu z minulosti. Tato série mě baví, ale prozatím mě první díly o Talonovi bavily více. Uvidíme, co bude následovat a jak se to celé ještě zamotá.

26.07.2023 4 z 5

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Knihy od autorky mám moc ráda. Je tam od všeho něco a baví mě. Tato nezklamala. Přiznávám, že pár pasáží se mi to trochu vleklo, ale Jack to vynahradil :-) Nákup prezervativů byl top. Možná škoda, že nedošlo k nějakému většímu napětí, celé to vlastně skončilo až nepřirozeně hladce a předvídatelně. Ale i tak, pro čtenáře, který má tento typ příběhů rád, doporučuji.

24.05.2023 4 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Moc pěkná kniha. Začátek byl docela fofr, klidně bych to natáhla a natahovala bych i jejich další postupné poznávání a uvědomování si, kdo ten druhý vlastně je. Líbily se mi i vedlejší postavy a bavilo mě o nich číst. Každopádně hodnotím kladně, klukům jsem fandila a budu se těšit na třetí knihu.

28.03.2023 4 z 5

Schovávaná Schovávaná Tereza Herzogová

Napsáno moc hezkou češtinou. Příběh hned o několika zajímavých vztazích. Ten hlavní, týkající se věkového rozdílu mě moc bavil. Moc chválím za to, že mě však bavilo číst i o ostatních, i když se tam zrovna hlavní dvojice neobjevovala. A i já bych chtěla mít podobného kolegu Chrousta.

25.02.2023 4 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Obrovsky čtivé, ale bohužel vše až příliš zrychlené. Zbytečně urychlený začátek vztahu, sápali se na sebe v podstatě okamžitě. Závěr výstupu a zpětný sestup byly také jako z okna rychlíku. Každopádně abych to jen nehanila...mám pocit, že poslední dobou se na mě stále valí jen romány z mafiánského nebo vysokoškolského prostředí, a proto nějakou podobnou a navíc tolik neobvyklou změnu jen vítám. Linka týkající se obchodu s bílým masem byla také velmi zajímavá a Roberta nešlo než nenávidět. Rozuzlení opět uspěchané, ale ve finálním součtu jsem vlastně víceméně spokojená.

16.02.2023 3 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Opět dobrý příběh od této autorky. Zatím jsem se u ní nezklamala a patří mezi mé oblíbené, pokud mám náladu na napínavou romantiku. Konkrétně zde bych ale zkrátila první část z doby okolo výhry. Měla jsem problém se prokousat, nicméně potom už si to sedlo a užila jsem si super čtení.

07.02.2023 4 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Romantická detektivka. Hlavního vraha jsem neuhodla a ani by mě nenapadl. Musím přiznat, že těch různě zapletených postav tam bylo tolik, že jsem občas měla problém se orientovat a byly i chvíle, kdy mě kniha trochu začínala nudit. Nakonec se ale vždy něco přihodilo a děj nabral zase trochu spád. Poslední třetina knihy to vykompenzovala, tu hodnotím kladně.

05.01.2023 3 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Moje první zkušenost s autorkou a určitě ne poslední. Z knihy jsem byla v podstatě nadšená. Hvězdičku strhávám pouze za příliš zrychlený začátek vztahu. Já jsem spíš na slowburn, nicméně jako celek hodnotím vysoko.

09.08.2022 4 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Asi tak 50%...čekala jsem více. Nijak zvlášť mě to neoslnilo a to mám tento žánr ráda. Potenciál to mělo, jen za mě ne úplně využitý. Nějak jsem si je nedokázala oblíbít a nevžila se do příběhu.

26.04.2022 3 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Jedna z knih, u které nastal okamžik, kdy jsem si sedla na zadek. Ne však z toho, jak se mi knížka líbila, ale díky dokonale ukryté pravdě. Nečekala jsem to, první dvě třetiny jsem se vlastně ani moc nebavila a Lana mi akorát tak lezla na nervy. Potom obrat a kolečka zapadla. Téma hodně zajímavé, celkově mě ale příběh nebavil na více než 3 hvězdy.

08.03.2022 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Nejsem asi úplně cílová skupina a dívčí romány vlastně téměř nečtu. Tohle ale bylo moc pěkné. Prostředí byla příjemná změna a vlastně celý příběh byl takový hezky čtivý. Taková romantická a sladká jednohubka se zajímavým příběhem.

10.12.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Romantika, hodně sexu a velmi silné téma. Někdy mi přišlo, že neustálé Talonovo opakování - nezasloužíš si mě apod., je už opakováno opravdu na každé straně, nicméně tím nechci nijak snižovat důvody, proč je takový jaký je. Opět jsem udělala tu chybu, že jsem s přečtením nepočkala na další díly. Konec opět přišel v moment, kdy chcete obrátit na další stranu a dozvědět se konečně víc.

02.12.2021 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Nebylo tam nic tak hrozně otřesného, jak se píše v anotaci. Ve finále je to klasická romance z mafiánského prostředí, ale hezky napsaná a s mnoha otazníky, které se rozkrývají postupně. Já si knihu užila.

22.11.2021 5 z 5