dominishka dominishka komentáře u knih

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Knihu vystihuje Kellanův úryvek: "Nahoru, dolů, nahoru dolů. Chceš mě, pak zas jeho. Miluješ mě, miluješ jeho. Chceš mě, nenávidíš mě, toužíš po mně, nechceš mě, miluješ mě...." Tak nějak jsem si připadala u této knihy - nahoru, dolů, nahoru dolů... Opravdu nesnáším knihy, kde se hlavní hrdinka nemůže rozhodnou s kým vlastně chce být a ubližuje tak všem okolo sebe, včetně jí samotné. Zkousla bych to na pár stranách ale tato kniha se točí jen kolem podvádění. V půlce knihy jsem začala vynechávat nezáživné odstavce a nakonec i celé strany. A světe div se?!.... o nic jsem nepřišla. V normálním životě bych Kieru nakopla já sama (ne Denny), aby se probrala. Abych to shrnula, knize dávám 3* za skvělý začátek i konec. No a především za skvělé postavy v knize. Snad jen kvůli Anně, Jenny a Griffinovi si přečtu pokračování...

25.02.2018 3 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Skvělá kniha. Zajímavý příběh, který je proložený vzpomínkami hlavního hrdiny. Autorka předvedla, že opravdu umí psát. Bohužel překlad do češtiny se moc nepovedl, i přesto hodnotím knihu velmi dobře.

19.10.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Dlouho jsem váhala, zda knihu číst nebo ne, nakonec jsem byla mile překvapená. Dávám 4 hvězdičky z 5, jelikož některé pasáže byly až příliš nudné a musela jsem je přeskakovat (minulost ke které se stále hlavní hrdinka vracela). Nicméně příběh ze současnosti byl opravdu zajímavý.

23.09.2017 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla. Na to, že má přes 500 stran, se četla sama. Ani chvilku jsem se nenudila, natož se od knihy odtrhnout. Zasloužila si čestné místo v mé knihovně a zcela jistě se ke knížce (ne jednou) vrátím.

03.03.2019 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Vendeta je Kniha s velkým K. Po přečtení recenzí jsem měla od knihy velké očekávání a musím říct, kniha byla daleko lepší než jsem čekala! Rozhodně si kniha zaslouží čestné místo v mé knihovně.

17.11.2017 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Tato knížka si mě získala již od prvních stánek, především proto, že byla psána z mužského pohledu. Sem tam se objevila krátká kapitola z pohledu Katy. Ano, je to žánr, který se stále opakuje, vztah šéfa se zaměstnankyní ale u této knížky jsem se vážně vůbec nenudila. Snad až na ten příliš přeslazený konec. Každopádně vřele doporučuji!

24.02.2019 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Kniha předčila moje očekávání a po probdělé noci, kdy jsem se od příběhu nemohla odtrhnout (což se mi moc nestává, přečíst knihu v zátahu za pár hodin), musím napsat jedno slovo - wau! Jediná škoda byla, že autorka pachatele prozradila hned zkraje knihy, nicméně i tak děj udržuje čtenáře v pozornosti, jak to všechno dopadne...

11.02.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Opravdu skvělá kniha, musím se přiznat, že jsem se u ní vůbec nenudila, ba naopak, přečetla jsem ji jedním dechem. Konec je přeci jen předvídatelný, na druhou stranu skončil malinko jinak než jsem očekávala. Jediná škoda je, že si musíme počkat na pokračování.

07.02.2018 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

U této knihy jsem byla opravdu hodně rozpolcená. Snad dlouho se mi nestalo, abych narazila na knihu, kterou nepřečtu během jednoho nebo dvou večerů. Ovšem první polovinu této knihy jsem četla víc jak týden! Neustále jsem se k ní dokopávala až jsem se dostala do půlky, kdy se stal pravý opak a kniha mě neuvěřitelně bavila. Přikláním se k názoru, že za to částečně může i autorčin styl psaní, který mi ze začátku absolutně nesedl, dávám přednost knihám psaným v ich formě. Také ta podobnost s Padesáti odstíny je až moc velká... Proto knihu hodnotím 3 hvězdičkami.

29.10.2017 3 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Druhý díl série naprosto překonal první, možná to bylo i tím, že děj byl vyprávěn z pohledu Adama. I v této knize byly ohledy za minulostí ale k tomuto dílu to tak nějak patřilo. Kdybych to měla shrnutou, druhý díl si přečtu ještě někdy ráda a s chutí, nad prvním dílem bych hodně váhala..

23.09.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla. Doporučuji

29.01.2017 5 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Wau! Pokud hledáte knihu u které můžete vypnout a ponořit se do čtení po dlouhém dni v práci, rozhodně si přečtěte tuto knihu. Dějová linka je naprosto jasná, nevyskytují se zde žádné intriky, příběh pozvolna plyne a která z nás by si nepřála mít hlavního hrdinu doma..?

24.05.2019 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Skvělá kniha od které se nedalo odtrhnout. Autorka se inspirovala trilogií Royalové..? Chvilkami jsem musela obracet knihu na úvodní stranu, abych se ujistila, kterou to vlastně knihu čtu (myšleno s nadsázkou). Nicméně, dávám zasloužených 5*.

07.02.2019 5 z 5

Stretnutie Stretnutie Gail McHugh

Ačkoliv se ke knihám po delší době ráda vracím, vím jistě, že tuto knihu podruhé číst nebudu. Absolutně mi nesedl Dillon a i k hlavní hrdince jsem měla také výhrady. Nicméně na druhý díl se těším, kvůli Gavinovi a doufám, že i Emily konečně dojde, co je pro ni opravdu správné.

10.01.2018 3 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tak to je Kniha s velkým K. Ne proto, že má 500 stran ale pro ten úžasný příběh! Knížka mě dostala už od prvních stran a to je co říci. Jediné co mi na knížce vadilo, bylo pozdější vysvětlování. Jakoby si autorka po x stranách vzpomněla, že nějakou informaci vynechala a čtenářům to nedává smysl, tak jej dodala - ale až o kus dál. Např. proč se Sal zajímal o Carmina, když byl mladší ze sourozenců? Takhle bych mohla pokračovat dál a dál... I tak, knihu opravdu všem doporučuji, byla skvělá. Snad vyjde i další díl.

17.12.2017 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Knížka mi v knihovně ležela hodně dlouho než jsem se k ní odhodlala, ačkoliv byla Lenka Lanczová má nejoblíbenější spisovatelka v mládí. Nicméně knížka byla skvělá a přečetla jsem ji jedním dechem během večera. Jednu hvězdičku strhávám za otevřený konec, neuškodilo by pokračování, ten konec byl opravdu rychlý a neuzavřený.

26.04.2017 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Pro mne se knížka zařadila do sekce: Neurazí ale ani nenadchne. Od dua autorek jsem očekávala opravdu daleko víc, snad díky vysoko nasazené laťce u sérií Božský a Vášnivý. První půlkou knihy jsem se doslova prokousávala, kdy mi postava Hollsy tak úplně nesedla.Druhá polovina knihy byla daleko záživnější a i Hollsy se měnila před "očima". Závěr přišel strašně rychle, zůstala pěkná řádka nezodpovězených otázek.

01.03.2019 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Knížka do deštivého počasí, při které chcete opravdu vypnout a odpočinout si. Nad některými pasážemi jsem kroutila hlavou. Pokud se pro knížku rozhodnete, je nutné počítat s tím, že hlavní hrdince je pouze 17 let a podle toho se i chová. A i když bylo předem jasné, jak knížka skončí, přečetla jsem ji během jednoho odpoledne.

29.10.2017 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Děj byl zajímavý, nicméně autorčin styl psaní mi nesedl, proto jen 3 hvězdičky...

28.04.2017 3 z 5