Dobruš Dobruš komentáře u knih

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Knížka mne pobavila, jednoduchý děj, který příjemné odsýpal, knihu jsem zvládla přečíst během půl dne.

24.10.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Zatím mám od autorky přečteny poslední tři knihy. Musí říct, že se jedná o příjemné oddechové čtení, které se četlo samo.Od knihy jsem měla problém se odtrhnout, i když člověk už dopředu ví, jak kniha dopadne. Ráda si časem přečtu další knihy od této autorky.

15.02.2022 5 z 5

U tohoto dílu jsem se opravdu pobavila a nasmala, perfektní oddychovka

25.10.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Zatím mám přečteny první tři díly z této série, pokud ale mohu říct, příběh Sawyer a Issaca mne oslovil asi zatím nejvíc. V části,kde je zmíněná minulost a zážitky Sawyer jsem se neudržela a i par slz uronila. Kniha je velmi čtivá a člověk má problém se od ni odtrhnout. Za mne vřele doporučuji :-)

18.01.2022 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Přečetla jsem celou sérii během pár dní, musím uznat, že to nebylo až tak špatne. Nejvíc se mi asi líbil posun a vývoj v osobnosti Hardina, za celé 4 díly urazil obrovský kus cesty a to klobouk dolů. Jinak bych knihy spíš radila k lepšímu průměru. Nenadchnou, ale ani neurazí,občas mi přišly zbytečně zdlouhavé.

18.10.2022 3 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Upřímně, první díl byl fajn, ve druhém díle víc mluvení, ale člověk se aspoň trochu víc dozvěděl o tom, jak to v tomto světě funguje, ale co mne dostalo, byl konec. Teď budu netrpělivě čekat na třetí díl...

19.09.2022 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Škoda že ještě není druhý díl... Ze začátku jsem byla trochu zmatena, než se mi podařilo v hlavě uspořádat jak to vlastně je, zhruba od druhé třetiny mne kniha opravdu zaujala a u konce jsem měla problém knihu vůbec odložit. Za mne to byla pecka a už teď se těším na pokračování. Pro mne to byla první kniha od této autorky a ráda si od ní přečtu ještě něco dalšího.

06.07.2022

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Popravdě nevím co si o knize myslet. Podle popisu jsem se těšila na příjemný napínavý příběh, u kterého se budu bát. Skutečnost mne velmi zklamala. Již od začátku jsem měla problém se do knihy začíst a to už jen díky tomu, jaké vztahy mají mezi sebou postavy. Přišlo mi to až absurdní. Celý děj byl spíše táhlý a bez špetky zajímavosti. Kniha mne neoslovila a netoužím si ji přečíst znovu.

09.01.2022 1 z 5

Město netvorů Město netvorů Isabel Allende

Tohle byla snad jedna z mála knih, u kterých jsem se musela několikrát donutit vrátit ke čtení až do konce a to jen proto, abych viděla, jestli se to náhodou nezlepší. Děj mi přišel nemastný, neslaný, chvílemi až úplně pomatený. Věřím, že kniha najde své nadšence, mně bohužel nenadchla.

18.11.2022 1 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Z celé série se mi tento díl líbil nejvíc. Dylan ani Zoey si na nic nehráli, od začátku spolu měli příjemný vztah. Nikdo zde přehnaně nereagoval a nehrotil situace tak jak se to stává ve většině knížek tohoto typu. Za mne palec nahoru.

07.10.2022 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Velmi příjemná kniha s plynulým dějem a sympatickými postavami. Ale stále se nedokážu zbavit pocitu, že je mi zápletka povědomá a již jsem něco dost podobného četla.....

27.09.2022 4 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Kniha se mi velmi líbila, příběh Holly byl napsán velmi čtivě a popravdě konec byl pro mne docela překvapení. Po celou dobu jsem ji fandila a bylo zajímavé sledovat vývoj a změnu její postavy.

09.04.2022 5 z 5

od této spisovatelky mám přečteny zatím dvě knihy a musím říct, že mne obě zaujaly. Nejchladnější dívka je vlastně můj první román o upírech. Děj v knize krásně odsýpá a člověk s každou stránkou čeká, jak se bude vyvíjet dál. Knihu jsem přečetla během dvou dnů a bylo těžké se od ní odtrhnout. Co mne trochu mrzí je otevřený konec. Velice ráda bych se dozvěděla, jak to bylo dál. Na druhou stranu si může čtenář v hlavě vytvořit konec sám podle sebe, což je příjemné zpestření oproti většině knih, kdy se dozvídáme, jak to dopadlo.

25.01.2022 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Knihu jsem přečetla až na druhý pokus. Poprvé se mi do ní nepodařilo začíst a tudíž jsem ji odložila. Během druhého čtení mne kniha nijak neoslovila,až po překlenutí zhruba první třetiny mne čtení začalo bavit a byla jsem zvědavá, jak se příběh bude odehrávat dál. Co mne na knize nejvíce dostalo, byl konec. Přiznávám, že i slza ukápla.

11.01.2022 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Problém, který June řeší v této knize se myslím dotýká spousty z nás i když v různých podobách. Kniha nebyla zas až tak špatná, ale začalo mi vadit jak se June chovala k Masonovi. Popravdě mi ho bylo líto, když je člověk zamilovaný, zvládne spoustu věcí, ale občas jsem si říkala, že se na June měl prostě vykašlat. Nepřišlo mi to vůči němu fér. Každopádně opět příjemná oddychovka u které člověk zapomene na vlastní starosti.

29.09.2022

Dvacet deka lásky Dvacet deka lásky Simona Monyová (p)

Přiznám se, že mám z knihy rozporuplné pocity. Příběhy byly krátké, rychle přečtené, bohužel musím říct, že mi z nich bylo hodně smutno.

29.03.2022

Lady v přestrojení Lady v přestrojení Mary Jo Putney