Didia Didia komentáře u knih

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Prostě WAU. Jen se obávám, že je tam tolik zauzlovaných a nevyřešených tajemství, že než vyjde díl, tak vše zapomenu.
Jinak doporučuji všemi deseti. Četla jsem každou volnou chvíli, nemohla jsem přestat.

25.12.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První detektivka, kterou jsem přečetla. Asi nejsem do tohoto žánru úplně začtená, jelikož jsem konec skoro nepochopila. Motivace k vraždě? Souvislost ostatních postav ve vazbě? Role oněch peněz?
I přes to, mě knížka nepustila ji odložit, napínavé až do posledního momentu. Zkusím i další autorovi knihy.

25.12.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je moje všechno, byla to první knížka kterou jsem kdy přečetla a od tý doby mě nepustila. Přečetla jsem všechny a určitě se k nim vracím, jsem přímo zavislák. :D

06.02.2014 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělá doplnující knížka k HP, přečtená během hodinky, nejlepší samozdřejmě Příběh Tří bratří :)

25.07.2014 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Velmi se mi líbila, ze začátku jsem tak trochu tápala, ale pak jsem vše pochopila a byla to super knížka.

27.02.2014 4 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Babičku jsem si chtěla přečíst už dávno, ted jsem se k ní dostala díky povinné četbě. Možná jsem od ní čekala trochu víc, ale přece jen jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :)

24.07.2014 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Skvělé pokračování 1. dílu. Hrozně se těším na ten třetí a bohužel poslední :)

16.07.2014 5 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Tento díl mě bavil více než první. Skvělé pokračování. Jednoduchá, oddechová kniha. Určitě doporučuji.

25.12.2021 4 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Skvělé pokračování knihy Noc trifidů. Předčila očekávání.

12.04.2014 4 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury