diana1217 diana1217 komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Normálně válečné knihy nemám ráda, a tuhle knihu jsem začala číst jen kvůli maturitě, ale musím uznat, že mě velice překvapila. Díky propracovanému příběhu, a krásnému popisu chlapeckého kamarádství jsem se do ní zamilovala i přes válku a neustálou přítomnost smrti.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Velice krásný příběh, u kterého jsem dokonce brečela.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Celá série je naprosto senzační. Jelikož jsou knihy psané podle toho jak syn autora stárl, tak mi samozřejmě díl od dílu přijde lepší a lepší. Nejsem už dítě, ale i tak mě knihy naprosto uchvátily. Rozhodně se k celé sérii ještě vrátím.

03.04.2021 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Velice smutný ale krásný příběh.

24.03.2021 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Nečekaně skvělá kniha. Hodně lidí si pod názvem této knihy představí pouze sex, ale rozhodně je v této knize mnohem víc. Nechybí příběh, humor ani poučení. Velice se mi líbila, a určitě ji někdy znovu přečtu.

14.03.2021 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tato kniha mě moc nezaujala. Příběh mi přišel nudný.

24.03.2021 2 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Knihy jsem chtěla přečíst jelikož se mi moc líbily filmy. Nakonec jsem zjistila, že filmy jsou vážně moc dobře natočené, a v knihách není nic moc navíc. Určitě jsou ale velice dobře napsané a potěšily mě.

14.03.2021 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Celá série mě naprosto uchvátila, a pokračovala jsem i k Dceři a dalším knihám této autorky. Sice už na začátku víte konec, ale ta cesta k němu je plná napětí a zvratů. Určitě se k této sérii znovu vrátím.

29.03.2021 5 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala. Postavy z Harryho Pottera jsou tady úplně k ničemu. Příběh je nudný a předpovídatelný. Rozhodně bych tuhle divadelní hru vidět nechtěla...

15.03.2021 1 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Tato kniha mě velice zklamala. Pokud jste milovníkem vlkodlaků z jiných fantasy knih a mysleli jste si, že budou i v této knize, tak vás taky zklame. Postavy mě rozčilovaly, příběh byl nudný, a knihu jsem prostě dočíst nedokázala.

14.03.2021 1 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá série. První tři díly jsou trošku zdlouhavé a občas mě i části začaly nudit, ale čtvrtý díl je naprosto suprový, stejně jako pátý a šestý. Určitě tuto sérii přečtu znovu, jen asi vynechám první tři díly a začnu rovnou tím čtvrtým, když už vím všechny důležité informace :)

14.03.2021 3 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Příběh byl hezký a zároveň překvapivý. Z této knihy jsem cítila hlavně něhu a pochopení. Nevím jestli se k ní ještě někdy vrátím, ale líbila se mi.

03.04.2021 4 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Příběh byl docela hezký, a i dobře napsaný. Souhlasím s janebeauty9860. Taky mi stačí první díl. Dohromady jsou myslím čtyři. První a druhý díl jsou v češtině, a ostatní v angličtině. Myslím, že v tomto dílu byl docela dobrý konec, a jelikož vím, že je to spíše smutná série, tak nechci dále pokračovat. Radši si řeknu že to určitě skončilo dobře a žili spolu všichni šťastně až navěky :)

03.04.2021 4 z 5

Diamantový dvor Diamantový dvor Richelle Mead

Tak tohle byla vážně jízda. Ze začátku mi kniha trochu připomněla selekci, ale rozhodně byla zajímavější. Většinu zvratů jsem vůbec nečekala, a vývoj postav mě taky velice překvapil. Jsem moc ráda, že jsem se tuhle knihu rozhodla přečíst, a hned zítra ji předám neteři, která ji určitě také bude milovat. Divím se, že má tak malé hodnocení. Opravdu nemám co vytknout.

01.04.2021 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Tato série se mi dobře četla( první tři díly), připomněla mi Padesát odstínů, ale přišla mi lepší. Určitě doporučuji.

26.03.2021 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Překvapivě zajímavá kniha. Docela mě překvapuje, že tu má jen 75%... No mě se líbila. Nechybělo napětí, zvraty, láska a hezké zakončení.

26.03.2021 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knihy jsou ještě lepší než filmy.

24.03.2021 4 z 5

Můj nejoblíbenější díl.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Krysař mi přišel jako zajímavá postava, a hlavně díky němu se mi kniha líbila. Kdyby nebyl zajímavý, tak by mě děj určitě nebavil.

24.03.2021 3 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Skvěle napsaná a velice zajímavá série. Nechybí krásné kamarádství, láska, strašidelné scény a překvapující zvraty. Rozhodně přečtu znovu.

14.03.2021 4 z 5