desejka desejka komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knihy od Colleen jsou pro mě vždy hodně silné a poučné. Snad v žádné knize jsem necítila tolik bolesti. Naštěstí láska a komunikace pomohla vztah vybojovat zpět.

07.02.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Uf tahle kniha mě hodně zasáhla.....příběh byl pro mě hodně emotivní a jsem ráda,že se Lily rozhodla správně.

09.02.2020 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tak to byl nejlepší díl série. Skvěle popsaná erotika, krásná romantika a dokonce jsem se i pobavila. Pěkné čtení na dovolenou, těším se na další díl

09.07.2023 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Uf to zas bylo! Při čtení jsem měla stažený žaludek jak jsem byla napjatá. Hned se pustím do dalšího dílu, protože tenhle autor fakt děsit umí

03.11.2018 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Kniha vás provede všemi emocemi, co člověk dokáže cítit. Od smíchu,utrpení, romantiky vzteku až po slzy. Přesně takové knihy mám moc ráda, doporučuju všemi deseti a těším se na další díl

12.07.2023 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Miluju knihy,kde je tak krásně vykreslené prostředí, hned bych se tam vydala příběh krásný romantický

26.08.2022

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha byla napínavá a čtivá, ale ten konec mě teda doslova naštval....škoda, kdyby byl lépe promyšlený, dala bych 4 hvězdy

11.12.2019 2 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Nevím co na knihu říct, nejdříve se mi kniha líbila, jakmile se začalo objevovat násilí, které si nechala Cass líbit, mi to začalo vadit. Celé mi to připadalo nereálné.....

31.01.2019 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Tim Weaver prostě umí, styl jeho psaní se mi moc líbí, určitě doporučuji přečíst.

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tahle série je fakt bomba, napětí od začátku až do konce. David je neohrožený, občas si říkám, že tohle by přece normální člověk nemohl přežít, ale proč ne, moc mě to bavilo. A na pokračování se moc těším.

Lazar Lazar Lars Kepler

Jako je už u Keplera zvykem, byla to pecka od začátku až do konce. Knihu určitě doporučuji a těším se na další díl

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

I když jsem téměř od samého začátku tušila, jak celá kniha dopadne, četlo se to jedním dechem.

26.06.2011

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Autorka opět nezklamala,kniha se mi moc líbila

01.01.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásná romantika, moc mě to bavilo a těším se na další díl.

28.08.2020 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Eva Brykner

Knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Krátké někdy až moc stručné kapitoly, ale tak napínavé,že vás nutí číst dál a dál. Konec mi přišel trochu moc uspěchaný, v hlavě mi zůstalo moc otázek, i přesto se mi kniha moc líbila a doporučila bych ji každému, kdo má rád záhady:)

06.01.2024 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tak to bylo hodně náročné téma,tak moc jsem fandila hlavní hrdince, aby našla odvahu, pro sebe a svého syna, už se těším na další díl.

28.08.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tenhle díl byl jednoznačně nejlepší.Bolest Sawyer i Isaaca jsem cítila jako by byla moje vlastní. Jsem ráda, že našli jeden druhého a těším se na další díl.

30.08.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Kniha byla stejně jako první plná emocí, lásky a velkého přátelství. Moc mě to bavilo a těším se na další příběh

28.08.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha byla skvělá, ač tohle téma na mě bylo drsné, líbila se mi

25.01.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha byla skvělá, určitě doporučuji!

14.01.2019 5 z 5