Denisa232623 Denisa232623 komentáře u knih

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Knihu jsem četla jako oddechovku mezi těmi všemi detektivkami. A musím říct že svůj účel splnila.
Jsou pasáže které jsou přitažené za vlasy, ale to k tomu asi patří, ve které knize to dnes není?
Za mě je to docela dobré čtení a zase jiný žánr než na který jsem zvyklá z detektivek.
Určitě to nepovažuji za odpad jako někteří. Na to mám jiné favority..

17.03.2019 3 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Docela dlouho trvalo než mě kniha začala bavit. Pak už se četla dobře, ale nestalo se v ní nic závratně zajímavého. Určitě bych to nehodnotila jako světový bestseller.
Hlavně mě odrazovaly Oliviiny vize, nemám ráda tohle “nadpřirozeno”.

07.02.2019 2 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Předně bych chtěla říct že souhlasím s komentáři jako jsou: proč jsou v knize kapitoly se zbytečnou Sue? Jak se to vlastně celé stalo? A víme něco více o násilníkovi?
Přesně tyhle otázky si kladu také. Musím ale také říct že za mě byla hroznou postavou Fiona. Třičtvrtě knihy mi přišla jako hrozně nesympatická hysterka až pak se uklidnila..
Ale celkový dojem je dobrý, mě se kniha hodně líbila. Má nějaké nedostatky ale která kniha ne?!

07.07.2018 4 z 5

Falešná volnost Falešná volnost Jana Frey

Zajímavý příběh, který vás určitě pohltí a vy budete chtít číst. Knihy s danou tématikou jsou smutné, ale více než nutné aby jsme něco takového četli a uvědomili jsme si že ne všichni máme to štěstí být v milující rodině a dostat vše na co si ukážeme.

18.06.2018 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

taková oddechovka která je jednou za čas potřeba.

Kouzlo Vánoc Kouzlo Vánoc Cathy Kelly

Nevadilo mi že ne všechny povídky byly o vánocích, protože všechny byly pěkné a kniha mě bavila a zhltla jsem ji na jeden dech:)

Farma Farma Tom Rob Smith

Naprosto souhlasím s komentářem od Medvidek82 !!
Měla jsem od této knihy docela velká očekávání a musím říct, že spíš přišlo zklamání. Kniha nenadchne ani neurazí.

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Tahle série byla hodně morbidní a zatím jsem tak zvrhlé knihy nečetla, ale musím říct že to byla pecka!! Všechny tři knihy jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem přestat číst. Za mě první díl nejlepší a potom třetí.
Zvrhrhlá vražedkyně Blůmová mi bude chybět!

17.06.2018 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

No musím říct, že ač je děj hodně, hodně přitažený za vlasy tak se mi to vlastně líbilo. Je super že se příběh odehrává z velké části v prostorách pohřební služby.Na druhou stranu se mi nelíbilo jak hlavní hrdinka na vše přišla velmi jednoduše.Děj měl velmi rychlý spád. Kniha se čte dobře a velmi rychle. Je to sice místy dost morbidní a pro slabší povahy to určitě není, ale já jsem stránky hltala jednu za druhou protože jsem prostě nutně potřebovala zjistit jak to skončí.
Už se těším až přečtu celou sérii.
Za sebe doporučuji a kdo má rád masakry tak s chutí do toho

03.06.2018 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Takové normální, pro mě bych až řekla oddechové čtení. Pro někoho velmi napínavé pro mě lehce předvídatelné.

05.01.2018 2 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

No,.. Od téhle knihy jsem očekávala přinejmenším víc. Nedočetla jsem ji celou, ale pro mě velmi zdlouhavé čtení a v podstatě o ničem. Možná se ke knize někdy vrátím, ale teď ji za sebe ohodnotit moc dobře nemohu.

05.01.2018 1 z 5

I když se směju, musím plakat I když se směju, musím plakat Johannes Mario Simmel

Simmel mě ani tentokrát nezklamal, super kniha, super čtení.

28.12.2017 4 z 5

Bůh chrání milence Bůh chrání milence Johannes Mario Simmel

Za mě výborná knížká. Mám ráda když se v knize mísí nějaká zápletka s láskou a ještě se to odehrává v dřívějších dobách pro mě nepoznaných. Za mě určitě plný počet hvězd

28.12.2017 5 z 5