Denisa232623 Denisa232623 komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Musím říct, že ze začátku knihy jsem byla v rozpacích a vlastně jsem nevěděla zda se mi líbí nebo nelíbí. Ale při postupném rozplétání případu se napětí stupňovalo, chvilkama mi to přišlo jako slátanina, ale ve finále to bylo zase skvělý, protože Kepler umí.

25.07.2021 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Někoho tento typ knihy může bavit, ale já jsem se hodně přemáhala a ani to mi nepomohlo k dočtení této knihy. Podle mého nudné téma, nic se pořádně nedělo a mě nezbývalo nic jiného než knihu odložit na “někdy jindy”.

07.08.2019 odpad!

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Harlan Coben mě ani teď nezklamal. Skvělá zápletka kterou nenajdete v každé detektivce a napínavé rozuzlení.

27.10.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První díl série Eriky Fosterové, ale pro mě poslední. Musím říct že mi to nepřišlo tak moc stejné s temnými hlubinami jak říkají někteří. Líbily se mi všechny díly. Každý byl jinak napínavý, ale každý měl super příběh. Jediné co mi trochu vadí je stále se opakující děje o tom že se k Erice někdo vloupal nebo že ji někdo přepadl.
Každopádně všem doporučuji!:)

23.09.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další super kniha od tohoto autora! Kniha neměla tak rychlý spád, ale nic to neměnilo na její napínavosti. Moc pěkný příběh.

18.09.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha nebyla vůbec špatná, jen některé úseky mi přišly zdlouhavé a nezáživné. Nicméně jako celek se kniha čte dobře.

06.01.2018 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Pro mě absolutní propadák.. Od knihy jsem očekávala hodně a přišlo jen jedno velké zklamání :-(
Kniha se mi četla těžko, pořád jsem ji odkládala a nemohla se dočíst konce, když se na scéně objevily "druhé dveře" tak jsem ji chtěla odložit. Každopádně konec zajímavý, nepředvídatelný, ale silně přitažený za vlasy.

27.12.2017 odpad!

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Moje třetí kniha od autorky a také v sérii. Musím říct, že po druhém díle jsem byla trošku v očekávání co přijde, ale byla jsem mile překvapena. Děj byl napínavý od začátku až do konce (minimálně pro mne) a nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Líbí se mi, že se v příběhu prolíná vždy více věcí a příběhů, ale neřekla bych, že je v tom nějaký chaos.

Jediné co bych vytkla tak to, že vlastně nevím proč musela umřít Camille. Co viděla nebo slyšela tak hrozného?! Toť za mě nedořešená věc

25.02.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Jsem ráda, že se zde nedají psát komentáře pod hodnocení, protože jsem si zcela jistá, že bych dostala jen samý hejt, ale za mě každý pěje na tohle dílo ódy a ono vlastně není úplně proč.

První * dávám určitě za čtivost, protože to se knize nedá upřít a i přesto, že nezpůsobila wow efekt tak se četla velice dobře.
Druhou * dávám za originální námět.
Ale tady jsem začala a i končím. Miluji thrillery, ale tohle byla slátanina.
Takže všem příznivcům této knihy se omlouvám, ale za mě není dobrá.

18.10.2023 2 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

(SPOILER) Možná budu vyčnívat z davu, ale já si teď nemůžu pomoct. Knihy Cary Hunter miluju. Líbí se mi styl psaní, novinové výstřižky, přepisy výslechů a různých rozhovorů. Taktéž opakované úvodní představení týmu vyšetřovatelů. Ale tento díl byl slabota.. Začátek byl velmi slibný, anotace slibovala velké věci, ale ve finále se kniha jen velmi dobře čte, děj plyne, ale nic se z toho nevyvrbí. Asi jsem už moc zhýčkaná a čekala jsem větší zápletku.

*SPOJLER*
- trochu mi chyběla Erica Somerová a její děj byl daný trochu do ústraní
- nechápu na co čekala Camilla Rowanová 15 let ve vězení (ano dopustila se něčeho strašného na svém dítěti, ale nezabila ho)
- opravdu Camillu zneužíval její otec nebo se na všem podílel i pan Ward? Za mě dost useknutá část celého příběhu

A takhle bych mohla pokračovat ještě dál. Více než 3* dát nemůžu a i tak mě svrbí prsty, protože kdyby to nebyla Cara Hunter tak více než 2* nedám.
Ale co se nelíbilo mě se naopak jiným líbit může a určitě je to kvalitní čtení.

02.05.2023 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Další pecka od Cartera.. Musím říct, že to byl první díl kde jsem měla malinko problém s některým násilím co mentor prováděl na obětech a to jsem si říkala, že už mě nic nerozhází.. Každopádně i přes zbytečně vleklé pasáže s vysvětlováním nejde knihu jen tak odložit. Další bravůrně vymyšlený příběh a já jen s úžasem zírala jak to vše dokázal Carter pospojovat a vytvořit tak další skvělou knihu.

16.03.2023 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tři části knihy, první část se trochu vleče, jste trochu zmatení, ale další dvě už zhltnete na jeden zátah. Jenom možná trošku někde uskákaný děj, protáhla bych to. Má to svoje mouchy nicméně velmi povedená kniha a já ráda doporučím dál.

18.11.2021 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Zatím nejlepší autorčina kniha. Líbí se mi, že nás nechává celou dobu v napětí. Pár typů jsem měla, ale finální verze mě nenapadla a také překvapila. Propracovaný příběh s otevřeným koncem. Takže mi nezbývá nic jiného než se těšit na další knihu.

12.09.2021 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Silný příběh paní Edith i s poselstvím, protože všichni máme na vybranou. Kniha nevypráví jen o smutných vzpomínkách ale i o životě potom a je to tak krásné čtení. Ráda bych se vyjádřila více, ale momentálně nenacházím slov..

12.11.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Knihy s válečnou tématikou mám velmi ráda, ale tahle nebyla na 5*. Dle vysokého hodnocení a kladných recenzí jsem měla očekávání vysoká. Příběh to byl pěkný, ale místy to mělo chyby.
Průměrný příběh s happyendem, který je možný jen v knize.

04.04.2020 3 z 5

Stezka v troskách Stezka v troskách Gemma Liviero

Tohle je tak krásná kniha.!! Ze začátku jsem se nemohla začíst a trochu jsem se ztrácela v postavách, ale postupem začalo dávat všechno smysl. Takovou zápletku a zvrat mnohdy nenajdete ani v detektivkách. Doporučuji všemi deseti.

22.03.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Musím znovu hodnotit 5*. Další velmi propracovaný příběh. Vlastně k tomu nemám co dodat protože mě to opět dostalo. Pan Carter má hodně bujnou fantazii, ale to mě na tom hodně baví. Já už se jenom těším až otevřou čtvrtý díl a začnu číst.

01.03.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

No.. Ohodnotit tuhle knihu je pro mě asi docela oříšek. Začátek se hrozně vlekl, vůbec mě to nebavilo, ale bylo tam něco co mě nutilo číst dál protože jsem chtěla vědět jak to celé dopadne. Čekala jsem nějaký wow konec jak slibovaly komentáře, ale to se nedostavilo. Měla jsem tušení kdo je viník a to se potvrdilo. Jen jsem musela přečíst celou knihu abych se dozvěděla důvod.
Pro mě docela silný průměr, ale věřím, že spoustu lidí zaujme.

08.11.2019 2 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Knížku hodnotím jako průměr. Do čtení jsem se hodně nutila a neustále knížku odkládala. Místy to bylo nudné a na mě zdlouhavé až zbytečné. Celou dobu jsem věřila že vím kdo je vrah a únosce malé Belly a to se mi také potvrdilo. Jen se k tomu pročíst.

16.04.2019 2 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Můj komentář je podobný všem ostatním. Nejprve jsem si myslela že jsou v knize dvě ženy. Pak jsem pochopila že to není tak úplně pravda. Trochu jsem se do knihy zamotala nicméně nebyl to žádný trhák, ale četla se velmi dobře a za mě to nebla špatná kniha.

13.02.2019 3 z 5