Denisa153 Denisa153 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pěkná kniha, co se dobře četla. V postavách jsem se orientovala celkem dobře. jediné co bych vytkla byl konec. Jako by z knihy někdo vythl poslední stránku.

12.01.2017 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Skvělé, skvěle a ještě jednou skvěle...
Je to poutavé a napínavé a doufám, že brzo bude další díl..

25.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Skvělá kniha...

05.08.2019 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný příběh plný lásky. Nemám slov. Rozhodně doporučuji.

25.07.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Podle anotace to vypadalo na perfektní knížku. Opak je, ale pravdou. Vůbec ne to nebavilo. Začátek je zdlouhavé putování v podstatě o ničem, a když uz jste maximálně znudění a myslíte se, že to víc už ani nejde, tak to vážně jde. Konec byl snad ještě horší. Kara mi nebyla moc sympatická, Hana mi přišla hako pěkně vypočítává mrcha. Nejlepší postavou byl Hemi...

04.06.2019 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Příjemné a milé čtení o několika generacích, připomíná mi to seriál vyprávěj..

24.05.2019 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Po přečtení jsem byla příjemně překvapená.knížka je naprosto skvělá, vubec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Rozhodně pro mě zatím jedna z nejlepších knih letošního roku.

05.05.2019 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Jedna z knih u které čtete, čtete, ukápne slza, čtete a zjistíte, že jste na konci. Jste smutní, že kniha končí, ale zanechala ve vás zvláští pocit.
Jsem ráda, že jedna psí duše našla klid.

25.01.2019 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Sakra co to je? To není konec...
Rozhodně potřebuju další díl.... a to HNED.

11.01.2019 5 z 5

Záhada Modrého vlaku Záhada Modrého vlaku Agatha Christie

Četlo se to moc dobře, nicméně od autorky jsou i lepší detektivky.

15.11.2018 3 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Agatha je zárukou dobrých detektivek, u této knihy se to jen potvrdilo.

26.09.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Začátek mi přišel hrozně dlouhý a utahaný a konec byl zase moc unáhlený. Hlavní hrdinka mi moc nesedla, rozčilovali mě její panické záchvaty a občas se chovala absurdně. Jinak když bych měla zhodnotit knihu jakožto celek, přečíst se to dalo, občas to bylo i napínavé, ale jsou mnohem lepší knihy.

17.08.2018 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Super oddechovka, krásně se čte, není to zbytečně zdlouhavé a natahované. U autorky mám problém se ze začátku zorientovat v postavách, ale jakmile zjistím kdo je kdo je to super.

03.08.2018 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Je to slaďák pro puberťáky- asi jsem na to už moc stará :-D V knize se pořád opakuje jak moc Reece Danteho miluje, odbivuje a jak je nádherný atd... trochu mi to lezlo na nervy.
Bylo to občas přehnané jako atentát na lodi, spadlé letadlo. Chtěla bych poznat rodiče Reece, protože já v 16 letech odjet z letiště s naprosto cizím člověkěm a do cizí země s tím, že tam zůstanu celé prázdniny, tak by to moje mamka rozhodně v klidu nebrala, a byla by schopná pro mě i doplavat (když nelétaly letadla)- taková je to žena.

29.06.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělé čtení, přečetla jsem to jedním dechem.

19.06.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

V podstatě to bylo stejné jako padesát odstínů šedi a dost věcí se tam opakovalo. Ale příjemné doplnění.

30.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha byla čtivá, trošku i napínavá, ale zklamal mě konec. Čekala jsem takový ten WOW efent, který tam nebyl.

07.03.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Docela zajímavá a napínavá detektivka, ale podle těch reklam na ni jsem čekala trošku víc. Námět byl celkem povedený, ale moc mi neseděli hlavní postavy. Nějak jsem se s nimi nedovedla sžít a bylo mi celkem jedno co se s nimi stane. Detekniv Wolf mi byl hrozně nesympatický a šel mi na nervy. Takže můj dojem je, že se jedná o průměrnou knihu s přehnanou reklamou.

22.02.2018 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Tak do 3/4 byla kniha naprosto dokonalá neustále mě udržovala v napětí a já musela číst a číst. Ale ten konec (WTF?)... dle mého názoru katastrofální. Jednání vůbec neodpovídá charakteru hlavní hrdinky, jako by se udělala tlustá čára a místo ní nastoupil někdo jiný, proto 4 hvězdy.

14.12.2016 4 z 5

Ti, co zemřeli Ti, co zemřeli J.R. Erickson

První půlka knihy byla skvělá, četla jsem ji večer a vážně jsem se bála vystrčit nohu z postele... ale pak se to nějak vytratilo... každopádně je to hodně čtivé.

28.09.2023 4 z 5