dendishek dendishek komentáře u knih

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Líbí se mi styl spisovatele, popsání hlavních hrdinů, sexuální napětí, tajemství světa upírů, vzhled hlavní postavy (slovy autora to není žádná krasotinka, ale i tak našla svého "prince"). Tento 1.díl hodnotím kladně. Rozjel se vcelku slušně. Určitě se bude líbit milovníkům upířích ság.

08.12.2017 4 z 5

Asi budu divná - kniha se mi vůbec nelíbila. Nutila jsem se do ní a ke konci jsem pár kapitol přeskakovala. Tento autor není můj šálek čaje..

08.12.2017 3 z 5

Tohoto autora jsem si vybrala, protože ho všichni kolem mě stále chválili. Asi jsem ale věkově nedozrála do jeho příběhů. Bavili mě totiž jen některé. Možná je to tím, že nemám s fejetony moc zkušeností. Hodnotím neutrálně a zkusím se k autorovi vrátit třeba za 10 let.

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha se mi líbila ze všech knih od autorky úplně nejméně. Simon mi nebyl moc sympatický, takový chlap hrdina, který uměl všechno, na co si vzpomenete. Do toho samozřejmě svalovec, sexuální samec a? Dokonce lékař! Pro mě velmi nereálné. A hlavní hrdinka mi také přišla trochu mimo. Příběhová linie o jejím bývalém muži hrála trochu na city, a vyústila v překvapený závěr. Pak už byl zbytek příběhu jen o jejich dokonalé lásce. Pozor spoiler: jako vážně se celou dobu baví o neplodnosti, a pak najednou čekají dvojčata? Tato část byla velmi špatně rozpracovaná, a přišlo mi, že to autorky potřebují rychle utnout. Hrdinové spolu ani neřešili vůbec žádnou citovou krizi, jak to u takových knih často bývá. Chybělo mi tam to "vášnivé přesvědčování o citech".

07.06.2019 3 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Amanda Quick (p)

Bohužel půjdu proti proudu. Nudnější knihu jsem ještě nečetla. Pořád se tam omývalo to samé. 10 x se řešilo, že je Lucy ve městě, 20 x se opakovalo, že našli tělo v krbu (což bylo předvídatelné jako facka!), 30 x bylo řečeno, že smrt Sáry a Mary nebyla nehoda a 40 x jste se dočetly o akciích Colfaxu a fúzi společnosti. Radši ani nemluvím o nulovém - pro mě opravdu mizivém - jiskření mezi Masonem a Lucy. A vyšetřování? Co se ti dva začali domnívat, tak se pak opravdu stalo. Žádné napětí, nic. Po půlce knihy jsem si doskákala na poslední čtyři kapitoly, a s tím jsem si vystačila ažaž. Za mě propadák.

04.12.2018 1 z 5

Hormony Hormony Sherill Sellman

Přiznám se, že mám s touto knihou problém, nedočetla jsem. Probírané téma, ačkoliv velmi důležité, je v této knize podáno dost nesympaticky. Věčné odkazy na jiné autory/knihy, hlavní podávanou informací je to, že estrogen je zlo a progesteron zázrak. Oba hormony (a nejen ty) ale potřebujeme ke správné hormonální hladince. Hold, náš svět je ovládaný farmaceutickým průmyslem a doktoři rádi vše řeší antikoncepcí a případným odoperováním ženských orgánů. Ženy se musí naučit znát o této problematice a svém tělu více, než jen to, co jim nakuká jejich lékař (např. díky hormonální józe).

28.11.2018 2 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity. Na jednu stranu chci hodnotit kladně, protože mě kniha bavila. Na druhou stranu mi však přišla hodně přitažená za vlasy. Vadila mi hysterie Annie, narcismus Treva, dokonalost Tess. Taky se mi trochu znechutil konec, kdy se z docela obyčejné holky stala v relativně krátkém čase ikona módních tašek, která si vzala hollywoodského režiséra. Opět taková romantická pohádka, kdy české srdce střední vrstvy může závistí puknout :-). Abych ale vyvážila mé hodnocení, bavila jsem se u scén s Chrisem, velký sympaťák. Líbily se mi jejich rozhovory, tak plné upřímnosti a porozumění. Tam autorka určitě bodovala.

21.11.2018 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Hodně emocí, hodně sexu, hodně všeho. Krásné čtení. Ale pokud srovnám se sérií Božského bastarda, tak to nebylo úplně ono. Proto slabší hodnocení.

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Pokračování knihy Andělé v mých vlasech a Andělské poselství naděje. Kniha se mi líbila, dokonce více, než ta předchozí. Autorka vypráví duševní záležitosti, nicméně, to už napovídá obsah knihy.

08.12.2017 4 z 5