DelMar DelMar komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

zvlastni konec.. jako kdyz to nekdo utnul 5 kapitol pred koncem..

21.05.2020 3 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

prvni povidka byla desiva.. :( zpusob psani originalni.. stoji urcite za precteni, ale je to obsahove tezky kousek

21.03.2020 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásně čtivé :)

03.11.2019 5 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

(SPOILER) prominte, ale me to prislo jako desnej blabol... cely... a ty letadla, ty taky litaly za susenku s cokoladou pres ocean? a kdyz nesel proud, tak tankovali rucne? a proc potom nejezdila auta, taky rucne natankovana...? no hlavne ze nejvetsi zlo zpusobil Svycar/ka a nadoba, a ta nadoba teda roznesla nakazu do celeho sveta z domu uklizecky, nebo se tech nadob nenapadne dorucilo komusi kamsi vic...? mozna mi neco dulezitoho uteklo, musela jsem preskakovat... ja se vlastne divim sama sobe, ze jsem to docetla do konce :D :D protoze ten konec byl nej :O

26.08.2021 odpad!

Žít navěky Žít navěky Dara Horn

Krasná delší povídka, stojí za přečtení a hlavně teď odvede člověka mimo realitu..

22.10.2020 4 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Krásná knížka, hezky se čte..

03.11.2019 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Poslouchala jsem jako audioknihu a nebylo to nejlepší rozhodnutí..

03.11.2019 1 z 5

Stín olivovníku Stín olivovníku Jo Thomas

Malinko mi přišlo, že se autorka ztraci v konceptu, že vlastně chtěla psat příběh z pohledu On a Ona, ale na On se dostalo jen 2x :D stjně tak tam chybělo pár pasáží, ke kterým se dějove přímo schylovalo... ale jako čtění na dovolenou to stačilo :D

16.08.2021 2 z 5

Drzá líná neschopná Drzá líná neschopná Tereza Límanová

Nedotčenou.. neslo to ‍️

23.04.2021 odpad!

Zapletený Zapletený Emma Chase

potrebovala jsem neco opravdu na oddech.. a ucel to spnilo :) po dalsim dile moc netouzim..

19.01.2021 1 z 5

Město ztracených Město ztracených Kelley Armstrong

no nevim no, rekla jsem si ze to doctu do konce... ze treba neco... no a nakonec ne :D :D

02.11.2020 1 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie