Dee.Grusova Dee.Grusova komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Dávám 3* za naprosto strhující závěr. Bohužel jak je již zde několikrát zmíněno, u některých serií je prostě každý díl jen horší... Divergence mě naprosto uchvátila, Rezistenci jsem proto četla s chutí. Bohužel po přečtení Rezistence už jsem neměla takovou chuť do Aliance. Přesto jsem Alianci dočetla, ze zvědavosti... vyprávění ze strany Čtyřky a závěr si u mě trochu obhájili post těch lepších knížek.

23.10.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Takovýhle pocit z knížky jsem neměla od doby, kdy jsem si přečetla Krásnou katastrofu... strhující, napínavé, romantické, vážné i hravé... sakra, tohle bude rozhodně TA knížka, kterou budu moci číst pořád dokola..:))))

24.02.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Zajímavý nápad na knihu, byla jsem mile překvapená. :)))

20.02.2016 4 z 5

Pýcha, předsudek a zombie Pýcha, předsudek a zombie Jane Austen

Nikdy se mi nestalo, že bych nedočetla knížku. Vždycky jsem v knize našla alespoň něco, co mě drželo při čtení. Bohužel v tomhle případě se to nestalo. Přijde mi, že autor neměl dost nápadů, aby napsal vlastní knihu, tak ukradl uznávaný best-seller a přidal tam pár zombíku. Vážně jsem byla zklamaná.

20.02.2016 2 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Nádherná knížka plná překvapení. Nikdy jsem doopravdy nevěděla, jak to s Lulu dopadne a každý moment mě bral za srdce. Moc krásně čtení. Gayle opět nezklamala. :)))

20.02.2016 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Musím říct, že mě kniha nenadchla tak jako první díl. Přesto jsem ji ale přečetla jedním dechem, hlavně proto, že jsem byla hrozně zvědavá, jak to dopadne. No, nakonec jsem byla spokojená. :))

20.02.2016 4 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

Moc zajímavý nápad, musím říct, že mě kniha příjemně překvapila. :) Marina ze začátku trochu hloupoučká, ale je tam hezky vidět, jak se člověk časem a rozhodnutími, které udělá, mění. :)

30.01.2016 4 z 5