Datr1 Datr1 komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

ještě lepší než jednička, takhle zpracovat osudy jedné rodiny, aby to mělo hlavu a patu, se podaří málokomu. A opět události, o kterých jsem vůbec netušila, že se udály. Skvělé!

03.09.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Velmi čtivé, krásně zpracované, popsané historické události, o kterých jsem neměla vůbec tušení. Doporučuji.

03.09.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Skvělá kniha! Dost živě jsem si dokázala představit, že by se to takhle mohlo tenkrát zvrtnout, bylo mi tehdy 22let, a věřte, byla jsem po přečtení šťastná, že je to jen vymyšlený příběh.

12.09.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutný příběh, moc se mi líbil

02.05.2020 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Miluji humor pana Ebena a knížka splnila moje očekávání na 1. Až na pár místeček k hlubšímu zamyšlení, jsem se smála skoro pořád. Doporučuji.!

04.03.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět skvělá knížka, už jsem přečetla všechny její knihy, a všechny jsou skvělé.

06.11.2020 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Skvělá knížka, prolínání minulosti s přítomností je někdy problém, ale tady se to povedlo. Moc hezky se četla, hodně jsem byla napnutá, jak to skončí.

11.10.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá knížka, byla jsem napnutá až do poslední strany, vyprávění Saginy babičky o holocaustu jsem přečetla takřka jedním dechem, určitě se k ní ještě někdy vrátím

09.05.2020 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Skvělé, ten humor je nepřekonatelný

17.02.2024 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Úplně skvělá knížka, nedá se moc odložit, protože pořád není jasné, jak to bude dál, a jestli bude happy-end. Moc se mi líbila.

03.04.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tento díl je asi nejlepší, úplně skvělý, smála jsem se pořád. Plný počet ????????

02.02.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak tohle je zatím nejnapínavější a nejdrsnější knížka o Joonovi. Bála jsem se číst další kapitoly, abych se nedozvěděla, jak to bude dál.

06.01.2021 5 z 5

Temnota Temnota David Lagercrantz

Je pravda, že knížka je trochu slabší, ale v závěru se celkem vydařila, poveselila mně podobnost s Sherlockem, a docela se těším na pokračování, vypadá to na zajímavou dvojici s neobvyklými případy.

15.10.2022 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Čím dál lepší! Opravdu napínavé až do konce, a závěr úplně pobízí k přečtení dalšího dílu.

23.02.2022 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Toto byla moje druhá knížka od něj, a zase skvělá. Nádherný příběh.

22.05.2021 5 z 5

Kniha je odpočinková, vtipná, dobře se čte, těším se na druhý díl

02.05.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Moc pěkná knížka pro mladé slečny, všichni jsou krásní a zamilovaní, skvělá oddychovka. Škoda jen, že už dávno nejsem mladá slečna...

24.01.2023 4 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Jonas Jonasson

Za mně skvělá jako Analfabetka, vtipné, plné zvratů, akorát konec trochu rozpačitý.

16.10.2021 4 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška