Dashow Dashow komentáře u knih

Farma Farma Tom Rob Smith

Poměrně dlouho mi trvalo než jsem se do knížky dokázala začíst. Někde za polovinou přišel zvrat a pak už jsem knihu dočetla na jeden zátah. Do poslední chvíle jsem se nemohla rozhodnout, komu vlastně věřím a konec byl velice překvapivý. Dávám 4* :-)

05.03.2018 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Přečteno během jedné noci... nemohla jsem knížku odložit, naprosto mě pohltila. Mohu jen doporučit :-)

02.03.2018 5 z 5

Colette z Antverp Colette z Antverp Arnošt Lustig

Nižší a vyšší poschodí lži a pravdy mi dalo pěkně zabrat. Kniha je složitější na čtení, ale příběh... Stojí za to.

07.11.2020 4 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Jednu hvězdu ubírám za občasnou neuvěřitelnost, chvílemi to bylo zkrátka přitažené za vlasy. Ale když jsem si tohle odmyslela, slupla jsem ji jak malinu :-)

15.04.2020 4 z 5

Naděje na konci světa Naděje na konci světa Sarah Lark (p)

Zklamání. Podle anotace a obálky jsem čekala o hodně víc.

14.10.2019 3 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Sympatický námět, bohužel zpracovaný stylem červené knihovny, což není můj šálek. Kniha byla strašně předvídatelná, ještě než jsem dočetla kapitolu, už jsem tušila o čem bude ta další. Dočetla jsem, ale spíš ze zvědavosti jestli se náhodou nemýlím, jestli ještě nepřijde nějaký zvrat. Nepřišel.

27.02.2019 3 z 5

Slzy otců Slzy otců Eva Bacigalová

Přečteno jedním dechem. Osobně se mě to dotkla, přečetla jsem knihu za jedinou noc - ale myslet na ní budu ještě mnoho nocí. Doporučuji

02.10.2018 5 z 5

Prozatím odloženo, nedokázala jsem se začíst. Snad jí dám šanci později.

27.08.2018

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Romantická oddechovka, jako vždy :-)

31.07.2018 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Jako první jsem viděla seriál a to jsem nejspíš neměla dělat...

31.07.2018 3 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Přečetla jsem, téma velice zajímavé, ale musím se přiznat, že už jsem se musela ke konci do čtení nutit. Pořád jedno a to samé dokola.... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... šlapu, zamiluju se, nešlapu, rozejdu se, ... Pořád znovu a znovu. Myslím, že už jsem četla zajímavější knihy. Nenachne, ani neurazí.

18.06.2018 3 z 5

Růže od Stalina Růže od Stalina Monika Zgustová

Tak...po dlouhé době jsem odložila knížku - nedočtenou. Pro mne zklamání. Světlana mi byla od začátku hrozně nesympatická, nedokázala jsem se začíst. Možná se k ní ještě někdy později vrátím a dám tomu druhou šanci, ale prozatím (s lítostí) odkládám.

16.03.2018