Darktherka Darktherka komentáře u knih

Botanik Botanik M.W. Craven

(SPOILER) Tahle série se mi moc líbí, autor opět nezklamal a Tilly mě fakt baví, vždy čekám, co kde zas prohlásí. Jen jsem zvědavá jak to povede dál s tou milostnou linkou. Každopádně chlap vyšetřovatel obklopený hlavně ženskými se moc nevidí a to je taky jeden z důvodů, proč se mi série líbí.

16.11.2023 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Skvělá knížka. Skvěle napsaná a ještě větší "kouzlo" tomu dodává fakt, že je to něco, co si autorka zažila. Projít si něčím těžkým a pak se o tu zkušenost podělit s celým světem muselo být těžké. Ale faktem je, že na Dannyho se nezapomene a tak docílila přesně toho, čeho docílit chtěla.

01.10.2018 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Rozjezd byl pro mě trochu pomalejší, ale pak to byla jízda. Takže za den přečtené a nemůžu se dočkat pokračování. Vážně jsem zvědavá co bude dál.

20.02.2023 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Něco nového a bylo to skvělý. Moc jsem si oblíbila agenta Faradaye. Líbilo by se mi nějaké pokračování kde by mu pomáhala s případy.

05.02.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Autorka nezklamala. Neskutečný rozuzlení. Jen tak dál, už aby byl další díl.

23.07.2019 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Wow. Tak tahle kniha stojí za to. Pohltí a nepustí, dokud nejste na konci. Obdivuji autora, umí si hrát se čtenářem jako nikdo. Ani ta přehršle sprostých slov mi nevadila. Prostě to k tomu patří.

08.08.2022

V kleci V kleci Ellison Cooper

Knížka se četla dobre, ačkoli množství nevinných obviněných mi celkem bralo dech. Ale těším se na pokračování

12.08.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a ačkoli mi to chvílemi přišlo svým způsobem až pohádkové, četlo se to nakonec dobře.

11.07.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Skvělý !! Aneb jak se z becitneho hulvata stane pomalu něžná duše. Fakt se mi to moc líbilo. Když člověk najde toho pravého, hned je život o něčem jiném

23.06.2019 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Oproti Stephanii Plum je Kate zcestovatěla, umí lépe se zbraněmi, ale jinak mi Stephanii čímsi hrozně připomíná. Snad jistou dávkou naivity. Stejně tak Nick mi připomíná Joea Morelliho. Ale čte se to svižně a je tam patřičná dávka zábavy.

05.06.2019 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Jsem zvědavá na případné pokračování. Zda malá psychopatka začne opět a jakým způsobem manipulovat všemi kolem sebe.
Knížka přečtena za jednu cestu vlakem.

29.05.2019 4 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

Naprosto skvělý. Myslím, že lepší než série Smrti se smát. Až si říkám, ze je škoda, že nepůjde o sérii. Klidně bych se zas do Woodhillu vrátila.

09.05.2024 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Místy dost přitažené za vlasy, hlavně co se Jess týče, ale tak od půlky to nabralo spád a ten konec mě překvapil. Takže nejdřív jsem pomalu chtěla knihu odložit, že to bude slátanina, ale pak mě to chytlo a přečteno za dva dny.

03.04.2023 3 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Není to špatné, ale žádné wow se nekonalo. Čekala jsem od toho asi mnohem víc.

18.12.2022 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak dočteno a pocity všelijaké. Četlo se to celkem dobře, líbila se mi ta strašidelná atmosféra, kdy se člověk bojí někam jít, ale myslím si, že některé věci mohly být dotazenejsi. Druhý díl si určitě přečtu, jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet

12.01.2022 3 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Už se těším na další díl. Tahle autorka je jistota, každý díl s Kim Stone je skvělý a přečte se jedním dechem.

07.07.2021

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Pro mě je to jedna z těch knih, u kterých nechci aby skončila a chci číst pořád dál a dál. Fakt mě dostala. Rozhodně od teď patří do mé TOP 10.

27.10.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Napad vskutku originální. Postava je navzdory své životosprávě sympatická a ačkoli by měl působit jako chladný génius nejspíš , tak mě stejně nevím proč napadá spis, ze je to takový moula, který se kolikrát ocitne u něčeho spíš náhodou a má notnou dávku štěstí.

26.07.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Byť mi to chvílemi přijde až moc neuvěřitelné, k čemu všemu má někdejší dokturek přístup a co vše zvládá, čte se to rychle a je to skvělý. Jen to občas brát trochu s nadhledem. Za mě všech 5 hvězdiček

13.07.2019 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Nejdřív jsem se nemohla vůbec začíst. Quincy mi byla celkem protivná, taková zvláštní osoba. Pak se objevila rádoby Sam a pořád jsem nevedela co si myslet. Jakmile jsem se ale blížila ke konci, knížku jsem úplně hltala. Přišlo velke finále.

17.06.2019 3 z 5