darina darina komentáře u knih

Když se vosy vyrojí Když se vosy vyrojí Marie Rejfová

Nedá mi to a musím napsat. Dostala jsem se do třetiny a dál to nešlo. Je zajimavé, kolik
to má dobrých recenzí, ale za mě naprostá ztráta času. Od této autorky už žádnou knížku ruky nevezmu. Jistě si najde jiné čtenářky.

07.07.2021

Hořkosladký život Hořkosladký život Colleen McCullough

Příběh byl zajímavý, ale styl psaní mě nebral, takový místy až archaický. Už si příliš nepamatuji, zda jsem měla podobné problémy u románu Ptáci v trní, ale myslím si, že ne.
Ale věřím, že některé čtenářky budou spokojeny.

05.02.2020 3 z 5

Proti proudu řeky Proti proudu řeky Miloslava Šachová

Tentokrát jsem došla pouze do třetiny. Mám ráda historii i detektivky. Pořád jsem doufala ale zbytečně . Nedalo se to číst dál. Pro mne ztráta času.

28.11.2018

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Po dlouhé době knížka, která mě zaujala. Nečekejte
žádnou napínavou detektivku, ale knížku, u níž se budete smát. Doporučuji všem, kdo nechce u čtení přemýšlet kdo je pachatel, jen se pobavit.

22.07.2018 5 z 5

Kosti svaté Brigity Kosti svaté Brigity Philip Freeman

Tak od tohoto autora si určitě žádnou detektivku už nepřečtu. Silou vůle jsem se donutila
dočíst knížku. Na knize je napsáno keltská detektivka, souhlasím pouze s prvním slovem
"keltská".

02.03.2017 1 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Román o umírání a smrti. Autorka ví, jak psát o závažných věcech. Na můj vkus trochu moc
rozvláčný, ale to je věc názoru. Srovnala bych ho s Knihou vzpomínek. Ostatní knižky mě
tak neupoutaly. Mohu s klidem všem doporučit.

02.03.2017 4 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Jednoduché, nenáročné čtení, ale mě docela pobavilo. Člověk nemá vždycky náladu o knížce přemýšlet, někdy se chce jen zasmát.
dauna

25.02.2017 4 z 5

Při návalech aspoň není zima Při návalech aspoň není zima Dora Heldt

Lehká četba na dovolenou pro nás ženy. S chutí jsem s knížkou strávila dnešní odpoledne
a nenudila jsem se.

06.07.2016

Válečník: Zrození legendy Válečník: Zrození legendy David Gilman

Historický román z doby stoleté války. Poměrně dost rozsáhlý ale dobře se mě četl. Připomínal mi Lučištníka od Cornwella. Kdo má rád podobnou literaturu, doporučuji. Zřejmě bude následovat pokračování, máme se na co těšit

06.07.2016