DariDerek DariDerek komentáře u knih

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Jednoznačně nejlepší díl ze série. U autorky je krásně vidět, jak se s každým dílem zdokonaluje, jak je vypsanější, příběh odsýpá a nechybí tomu nic, co by správný thriller měl mít. Více píšu v recenzi v záložce :-)

18.04.2017 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Za mě jedna z nejlepších knih tohoto roku, srdcovka a určitě ji doporučuji dál. Už jen z toho důvodu, že je psána pohledem mladých lidí, což přiláká mladší čtenáře, aby tyto události nebyly zapomenuty… více bude psáno na chrudimka.cz v recenzi :-)

28.09.2016 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Naprosto gurmánský prožitek, co se čtení týče. Prvních pár stránek jsem měla problém se začíst, ale potom to nabralo neskutečnou energii a spád, já se nemohla odtrhnout. Na každou svini se vaří voda - toto přísloví je v příběhu dokonale vykresleno. Výborné dílo, nemám co víc dodat. Snad jen, že více v recenzi v záložkách. :-)

03.09.2016 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Jedním slovem - perfektní. Od autorky mám zatím přečteno vše, co vyšlo, ale teď opět stoupla na mém žebříčku o několik příček nahoru. I když víme, hned od začátku vše, tak přesto je to napínavé jak kšandy, je to trochu nechutné a zvrácené a je to děsně cool. :-) Více když tak píšu v recenzi v záložkách, ale opravdu, tohle by si žádný fanoušek Jennifer neměl nechat ujít :-)

05.07.2016 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Tuhle knížku jsem dostala k narozeninám od jednoho z nejlepších lidiček na světě, ale věřím tomu, že kdyby věděl, co to se mnou udělá, tak si to rozmyslí :)) Už dlouho jsem nečetla nic, kdy bych měla tak rozporuplné pocity, pocity něčeho, co změnit neumím, bezmoci, štěstí a všeho dohromady!
Je to perfektní kniha, bezvadně napsaná a já ji můžu jen a jen doporučit dál. Přečtěte si to, jelikož pochopíte, pokud budete chtít, co život umí s vámi udělat :)
Kdyby šlo, dám těch * 10 !!!!! :)

19.10.2013 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Prvních 100 stránek jsem si uvědomovala, co všechno mám a neřeším, jak jedna chvíle může zničit něco, co člověk bere jako samozřejmost....
Jednoduchá knížka, hraje na city, já posledních 20 stránek probrečela, už jen pro to, že mám mámu, tátu a mladšího brášku, který je blonďák a představila si to všechno, co se může stát....
Dobrá, příjemná a hlavně dojemná knížka.... doporučuju :))

19.08.2013 5 z 5

Série báječná, jen třetí a závěrečný díl trochu zklamal, ovšem, to nic nezmění na mém názoru, že je to naprostá bomba! :))

05.08.2013 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

A tak zase jsem narazila na něco, co mě baví :-) A zase budu číst i na záchodě a ve vaně a tak :-)))
Knížka je napsaná fajně, Rose je pecka postava, hlavně co se týče chování a mluvení :)
Nové postavy, nový děj, nové téma, ale všechno zpracované na jedničku, zábavnou formou, no, prostě jooo :) Přečtěte si to a já si jdu nechat dát Mrazivý polibek :D

22.07.2013 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Tu knihu jsem zbožňovala a aby ne, když byla o mě :))))

21.06.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

No..do....Ty jo, to je kniha s velkým K :D Napínavé, člověk neví do poslední chvíle jak to skončí, ani páru, člověče, já bych ty dny co hlavní hrdinka nepřežila ani za vola :D
A hrozně se mi líbí zasazení lásky do prostředí bojů a vražd :D a prostě tuhle knížku všem doporučuju, protože ta je mooooc dobrá, vlastně úplně, ale úplně nejlepší za poslední dobu....pro mě určitě!!! :)

02.06.2013 5 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Po dočtení knihy se nebojím srovnání, že autorka Caz Frearová je nový Robert Bryndza (akorát tedy v sukních). :-)
Celý příběh je zamotaný (ale správně), čtivý a ač nejde zrovna o thriller, u kterého si budete kousat nehty, stejně nevydechnete, dokud nedočtete. Tohle se autorce povedlo a těším se na další díl. :-)

24.04.2019 4 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Autorka si mě podmanila. Dokázala všechny strasti a slasti života dostat na nějakých 300 stránek, pořádně je promíchat jako dobrý koktejl a naservírovat to i s paraplíčkem! :-) Dala bych 5 hvězd, ale některé myšlenkové pochody byly trochu zdlouhavější... nebyly nudné, ale i přesto byly zbytečné. Ovšem to nic nemění na tom, že to bylo supr trupr počtení! :-)

09.02.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Příběh plný emocí, podpory a přátelství, lásky, ale také samoty a deprese, touhy po "svobodě" a po pořádku, přesně tohle se ukrývá v knize s názvem Muž jménem Ove. Já si i pobrečela. A pokud chcete,více v recenzi v záložkách :)

13.06.2016 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Kniha, která má duši, kniha, která opět má místo jak v mém srdci, v mé hlavě, tak i v mé knihovně. Více jsem se rozepsala v recenzi, takže tradičně v záložkách tady ji najdete. :)

10.05.2016 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Naprosto skvělý zážitek a i když jsem tuto knihu četla k recenzi už před více jak 14ti dny, stále ji mám v hlavě. Opravdu se to autorce povedlo. A pokud chcete, mou recenzi si můžete přečíst tady v záložkách. :)

13.04.2016 5 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Nechápu, proč já se do těchto knih pouštím dobrovolně, když po nich nemůžu popadnout dech dalších pár dní... Každopádně, člověk by neměl před tím zavírat oči a autorka, když napsala, že hlavní postava je podle skutečné události a výpovědi, tak nevím, co k tomu napsat. Více v recenzi, kterou sem vložím v průběhu zítřejšího dne. :)

05.03.2016 5 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Tak tomu se říká konec!!! A já celou dobu věřila a ono to bylo úplně, ale úplně jinak!!! Kniha se mi moc líbila, už jen tím, jak byla napsána, vulgarismy se občas hodí, aspoň to není stereotyp, nesouhlasím s názory, že hrůza, já jsem spokojená :)) A jsem zvědavá, jaká z Adama vyroste hvězda ve dvojce :o)))

01.10.2013 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Kdybych mohla, tak dám těch hvězdiček deset!!! Velký obdiv, kniha napsaná precizně, luxusní vtípky, chvilkama jsem se usmívala jak debil a když se mě někdo zeptal, co se děje, proč se směju, tak má odpověď byla "ááále niiic" :D tahle knížka, tahle super, super knížka je výborná!!!! Doporučuju!!!! Skvělé! Tleskám :))

16.09.2013 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Překvapena a mile! :) Začátek byl pro mě takový, že jsem i přemýšlela, jestli číst nebo ne...New Pretty Town? pche :D přišlo mi to trochu mimo, ale sákryš, se to potom moc hezky rozjelo a byla jsem ráda, že jsem tu knihu neodhodila..
a od té doby, co jsem ji začala číst toužím tajně po "prkně" :D

09.07.2013 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Knížka se čte dobře, má spád a švih, nenudila jsem se, nechybí tam žádná postava, všechno je tak, jak jsem chtěla a čekání na další díl se mi vyplatilo :-)
A závěr - už mě nebaví čekat na další díl!!!!! hustýýýý :D do té doby, než se mi další díl dostane do rukou to budou pro mě muka!!!!! :) pochopíte, až přečtete poslední větu v knížce :D

03.07.2013 5 z 5