Daniela19 Daniela19 komentáře u knih

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala. Není to můj styl...

09.11.2013 2 z 5

Deník matky na pokraji šílenství Deník matky na pokraji šílenství Niamh Greene

Nic z čeho bych byla nějak odvařená. Znovu bych po té knize nesáhla. Dvě hvězdičky, že jsem se párkrát zasmála. Víc dát nemůžu, neboť bych si nevážila sama sebe. Nechápu, jak něco takového mohl někdo vydat. Naprostá šílenost, spíš to působilo jako deník puberťačky.

16.10.2013 2 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Kniha mě velice pobavila. Bohužel se některé pasáže příliš opakovaly. To jediné mě nebavilo. Příjemné odpočinkové čtení :-)

01.08.2013 4 z 5

Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Katka Heřmanová

Znám mnohem vtipnější a lepší knihy než je tato. Ale za těch pár úsměvných okamžiků si tři hvězdičky rozhodně zaslouží. Taková oddychová knížka na jeden večer :)

11.07.2013 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Skvělá kniha s občasným mrazením v zádech, příběh zajímavý a poutavý. Četlo se mi to vážně skvěle a rozhodně se k této knize ještě několikrát vrátím. :-)

10.07.2013 5 z 5

Zvířecí bůh Zvířecí bůh Aryn Kyle

Kniha se mi líbila. Má děj, který se odehrává na koňské farmě. V mém oblíbeném prostředí. Ne všechny části byly zajímavé, ale jsem ráda, že tato kniha má své místo v mojí knihovně.

03.05.2013 4 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Upřímně řečeno ani nevím kolik hvězdiček si tato kniha zaslouží. Ze začátku jsem byla trochu zmatená, neboť jsem nevěděla která kapitola o kom vypráví. Pak se to spravilo, nicméně už jsem četla i lepší knihy. Neříkám, že je to špatné počtení, určitě se ke knize ještě někdy vrátím, ale nic zvláštního na Šepotu nevidím.

29.01.2013 3 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla...

09.12.2012 5 z 5