0.4 – Soumrak civilizace přehled

0.4 – Soumrak civilizace https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127681/0-4-soumrak-civilizace-127681.jpg 4 221 221

Point 4 série

1. díl

„Jmenuju se Kyle Straker a už neexistuju.“ Tak začíná příběh Kylea Strakera nahraný na starých magnetofonových páskách. Můžete si myslet, že ty pásky jsou nějaký nepovedený vtip. Ale možná jsou dokladem historie minulého světa. Ale pokud ty pásky mluví pravdu, pak to znamená, že všechno, co si myslíme, že víme, je lež. A když je všechno lež, míníme tím také sebe? Nahrajte se zpět do světa nové generace.... celý text

Literatura světová Horory Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Human.4 , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 0.4 – Soumrak civilizace. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
08.03.2024 4 z 5

Zaujímavé sci-fi s fakt originálnym nápadom a skvelým spracovaním. Taká jednohubka, ktorá sa číta v podstate sama. Možno by som trochu viac rozviedla záver - viac detailov zo života 0.4 aj 1.0.

Ell1999
20.01.2024 5 z 5

Skvělé napínavé čtení. Na knížce se mi líbí, že ji autor nechal krátkou. Takovou "jednohubku" na pár hodin, namísto toho, aby příběh nudně roztahoval přes několik set stran. Četla se dobře, měla dobrý spád a zajímavé rozuzlení.
Jako oddechové čtení doporučuji.

PS: Nezapomněli jsme.

Milton
17.01.2024 4 z 5

Vynikající, napínavé!

Knižní novinky (47. týden)

17.11.2019

Kniha 0.4 – Soumrak civilizace v seznamech