Dani25 Dani25 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

No neviem, mozno sa na mna bude vacsina hnevat za tie 3 hviezdicky, ale nezanechala vo mne nejaky silny dojem, ako napr. Chlapec v pruhovanom pyzame, alebo Na smrt a Na smrt II.

18.07.2017 3 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Moja prvá kniha od tohto spisovatela a myslim, ze precitam dalsie, najviac ma zaujalo, ze v tejto detektivke sa fakt nedalo predpokladat kto je vrah :)

10.07.2017 4 z 5

Domofón Domofón Zygmunt Miłoszewski

Cakala som nieco ine, kedže spisovatela mam rada a jeho seria s prokuratorom Szackim je vyborna. Ale zase, ked si uvedomim, ze to je jeho prvotina, tak napad to bol zaujimavy.

28.06.2017 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Na to, aký marketing sa rozbehol okolo tejto knihy, podla mna slabe...

22.06.2017 2 z 5

Hnev Hnev Zygmunt Miłoszewski

Naozaj zaujímavy štýl písania, mňa teda držal od začiatku do konca. Moje sympatie má drzý cynik Teodor Szacki, ale aj jeho dcéra so svojim nadhľadom. Je mi naozaj ľuto, že séria s prokuratorom Szackym končí, ale ktovie, možno sa spisovateľ o par rokov rozhodne ho oživiť. :) Je to niečo iné ako severské krimi, príjemná zmena.

22.06.2017 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Výborná krimi, nemohla som sa od nej odtrhnut :)

30.01.2017 5 z 5

Utorkové ženy Utorkové ženy Monika Peetz

Mne sa tento príbeh páčil. Aj ja mám celoživotné priateľky, s ktorými preberáme všetky problémy aj radosti.

21.11.2016 5 z 5

Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Michael Hebeis

Kniha len potvrdila, čo človek tuší. Toto je dôvod, prečo my kresťania nemáme pravo súdiť iné náboženstvá. Je rozdiel viera a cirkev.

02.04.2016 3 z 5

Až na vrchol hory Až na vrchol hory Arne Dahl (p)

Čakala som oveľa viac, bola som dosť zmatena kto je kto, mala som začat s jeho knihami v inom poradí.

29.03.2016 2 z 5

Gorila Gorila Tom Nicholson

No čo Vam poviem, človek kopu vecí tuší, ale ked si uvedomíme, že je to len jedna z mnohých káuz, je mi do plaču.

29.03.2016 4 z 5

Zaslepenosť Zaslepenosť Jørn Lier Horst

Na moj vkus málo prekvapení. Monotonny dej.

02.03.2016 2 z 5

Nevedko v Slnečnom meste Nevedko v Slnečnom meste Nikolaj Nikolajevič Nosov

Nevedko bola moja oblubena knizna postava v detstve a teraz som si ju znovu precitala a znovu som bola to male dieta :)

02.03.2016 4 z 5

Vtedy v lese Vtedy v lese Tana French

Velmi dobre sa táto kniha čítala, ale niekedy som mala chuť hlavného hrdinu postriasať (ohľadom súkromného života)

07.01.2016 4 z 5