Danago Danago komentáře u knih

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Velice dobře napsané pokračování Sběratele očí, určitě je na místě čít ty knížky po sobě, člověk to lépe vnímá. Je to napínavé . A dokonce se mi líbila víc než ta první knížka. Asi proto , že navazuje a je o co se opřít. Mám ráda takto psané knížky a když jsou na pokračování, tak mě to těší . Dobře se četla ,Od samého začátku mě chyta, což není u každé knížky jisté. Tady sem nemusela čekat třetinu knížky než se něco začne dít, dělo se něco napínavého hned od začátu.

19.11.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Knížka se mě hodně líbí, protože jsem první 3 díli milénia četla už je to dlouho, tak mi připadá, že docela tato knížka navazuje na předchozí stil psaní a kdo nečetl první 3 knížky tak taky nevadí, dá se číst i samostatně. Myslím, že je opravdu dobře napsaná a zajímavě zvolená zápletka. Komu se líbilo Milénium 1-3 ,bude jistě spokojený. Samozřejmě asi prvních 100 stran není až tak rychlých a plných apětí ale ostatních 300 stran už sem přečetla za jeden volný den, nemohla sem od knížky odejít dokud sem ji nedočetla. A těším se na další díly, které jistě budou následovat.......

18.11.2015 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

„Není o nic míň mrtvý“ je nápis v pracovně zavražděného kontroverzního novináře. Co to znamená? a má s tím něco společného Nicki , která byla blízko místa činu? Jaké tajemství skrývá?
Knížka patří mezi ty lepší psychothrillery, které jsem zatím četla. Příběh je napínavý a nutí čtenáře číst stále dál a dál. Postavy jsou velmi dobře propracované. Příběh je akční a svižný. Téma je velice originální. Je to moje první knížka od autorky a určitě si přečtu i její další knihy.

28.10.2015 5 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Před třemi lety se Naomi stalo něco tak hrozného, že o tom nikomu nedokázala říct. Když její tajný milenec Robert zmizí, Naomi je přesvědčená, že se mu stalo něco zlého. Policii ,ale o tom přesvědčit nedokáže, protože Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá ....
Příběh je hodně napínavý , zamotaný, se spoustou zvratů a až do konce čtenář neví na čem je. Mě se tento styl velice líbí a můžu jen doporučit.

28.10.2015 5 z 5

Mendelův trpaslík Mendelův trpaslík Simon Mawer

Bylo pro mě hodně zajímavé zjišťovat jak to vlastně bylo, to co jsme se učily ve škole je tu velice pěkně propracováno, a mnohem více se dozvíme o historii a životě genetika Gregora Mendela.V románu se objevuje i řada českých, respektive moravských reálií. A o tom sem toho moc nevěděla. Velice mě knížka zaujala.

26.10.2015 5 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Knížka mě zaujala , dost dlouho sem váhala jak to vlastně bylo a do konce knížky sem si nebyla jistá jak to dopadne, konec sem nečekala , takže mě překvpil.

26.10.2015 3 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

moc pěkná knížka a je pravda, že každá další je lepší než ta předcházející

26.10.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

super knížka, můžu jen doporučit

23.10.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

hodně dobrá knížka, můžu všem jen doporučit, napětí až do konce :)

23.10.2015 5 z 5