Danago Online Danago komentáře u knih

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Velmi čtivé a velmi napínavé. Knížka s mě moc líbila, můžu jen doporučit.

13.01.2016 5 z 5

Děvčata z Rijádu Děvčata z Rijádu Rajaa Alsanea

Mě se knížka velice líbila, jedna s těch lepších co se o arabských ženách napsaly, je velice čtivá , není to typický životopis je to spíše forma románu.
Věta : Deník Bridget Jonesové po arabsku , to vystihuje úplně přesně.

13.01.2016 5 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Je to moje první knížka od této autorky, takže nemůžu porovnávat. Ale mě knížka chytla hned od začátku, a bavila mě až do konce , přečetla sem ji za dva dny , což je u mě běžné. Podle mě to nebyl ztracený čas, baví mě tento styl knížek pro ženy. Klidně bych ji přirovnala ke knížkám jako je : Na co Alice zapoměla nebo Manželovo tajemství. Je to psané podobným stylem. Mě do začátku knížka překvapovala a zajímalo mě jak bude pokračovat. A jak to nakonec dopadne .

12.01.2016 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Pro mě první setkání s touto autorkou a musím říci, že nebude dozajista poslední. Styl autorčina psaní je velmi čtivý, živý, kniha se velmi rychle čte. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.Pro mne je to velmi uvěřitelný příběh. Hodně sem se do příběhu vžila až mě to ovlivňuje i v mém životě.

11.01.2016 4 z 5

Miluji tě 3x denně Miluji tě 3x denně Hanka Kousalová

příjemná povídková knížka

Co jíst, když... Co jíst, když... Jarmila Mandžuková

Výborný rádce pro všechny, kteří věří, že to, co jíme a pijeme nás buď zabíjí nebo nabíjí.Vše přesně popsané, ,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.

10.01.2016 5 z 5

Malá ilustrovaná encyklopedie zeměpisu Malá ilustrovaná encyklopedie zeměpisu kolektiv autorů

velice pěkná barvná kniha na křídovém papíře

10.01.2016 5 z 5

Dárce Dárce Ken McClure (p)

Kniha je napínavá až do konce. Stojí rozhodně za přečtení.

10.01.2016 5 z 5

Bílá hrozba Bílá hrozba Ken McClure (p)

velice napínavá knížka , stojí rozhod ně za přečtení, jedna z nejlepších knížek od tohoto autora

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

Dobře se četla, stojí za to vědět , co se všechno může dít.
Skvělá kniha, měla jsem husí kůži při čtení....
Opravdu palec nahoru, jak se autorka vypořádala se svými vzpomínkami...

08.01.2016 5 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

knížka je podle skutečných událostí, až zůstává rozum stát, co se všechno děje v dnešní době, rozhodně stojí za přečtení

07.01.2016 5 z 5

Pacient číslo jedna Pacient číslo jedna Leonard S. Goldberg

Kniha je akční a dobře se čte. Goldberg je můj oblíbený autor , takže se mi jeho knížky líbí.

06.01.2016 2 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Druhý díl je úžasný, stejně jako první. Pohled z druhé strany byl stejně zajímavý
Kniha je úžasná tím, že to nejsou pouze přepsané věty z prvního dílu a psáno ve třetí osobě rodu mužského (jako je teď velkou oblibou), ale je to příběh člověka, který též ztratil a hledá.
Musím říct, že mě celý příběh naprosto ohromil, neotřelý, nepřeslazený a přesto romantický. Četla sem to jedním dechem

03.01.2016 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Je to neskutečně krásná, dobrodružná, vtipná, dojemná a samozřejmě romantická kniha. Pro mě je tato kniha hodně výjimečná. Hlavní postavy jsem si zamilovala téměř hned. Jdu na pokračování.

03.01.2016 5 z 5

Super trička Super trička Chris Rankin

V knížce jsou skvělé nápady na různé malování a batikování na trička apod. Velice přínosné pro kreativní a tvořivé čtenáře. Kniha je na křídovém papíře a je zde hodně ilustrací a informací jak postupovat. Je vhodná jek pro mladé , tak pro dospělé, je zde mnoho inspirace.

30.12.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Naprosto ve stylu prvního dílu. Až mocpoklidné, rozvážné, žádnej nápor na budku. Postavy hlavního hrdiny a jeho asistentky jsou zajímavější než děj samotný. Jsou mnohem lepší detektivky a je jich hodně, ale kdo má rád tento styl ten zklamaný nebude

29.12.2015 2 z 5

Pravidla hubnutí Pravidla hubnutí Bob Harper

Tato kniha se čte sama, informace jsou podáváné srozumitelně , je lepší než kniha od Jill. Jednodužší a srozumitelnější.Líbilo se mi, že narozdíl od Jill není úplně vyznavačem bio výrobků a uvádí i seznam, které potraviny se vyplatí kupovat bio a které ne. Nabízí i pár kompromisů, které určitě pomohou do začátků. Opravu jedna z nejlépe podaných knížek v tomto směru. A mě se s ní podařilo shodit 15 kg za 3 měsíce.

29.12.2015 5 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Před téměř před dvěma roky hlavní hrdince unesli syna. A najednou se začínají objevovat „důkazy“, které ze zločinu usvědčují ji.Proto sama začíná pátrat , kdo za takovým podvodem stojí. Pátrání , ale začíná být velmi nebezpečné.
Knížka čtenáře vtáhne do jeje od první věty a už jej nepustí. Příběh je velice napínavý a až do poslední stránky čtenář netuší kdo je vlastně pachatel. Knížka má spád , napětí je plná zvratů a konec je opravdu překvapení. Já knížku velice moc doporučuji.

21.12.2015 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

První knížka od tohoto spisovatele. Kniha byla napínavá, čtivá, má spád. Určitě zkusím další knihy od tohoto autora - já doporučuji. Konec byl velice překvapivý, nečekaný. Rozhodně knížka stojí za přečtení.

21.12.2015 4 z 5

Sestry Sestry Curtis Sittenfeld

Mně se knížka líbila. Určitě není pro věkovou kategorii mladí dospělí, spíše je to pro střední generaci, pro ty kteří děti již mají a spíš se dokáží do hrdinky vžít. Dokáži pochopit, že mladé dívce knížka nic neřekne. Mně se četla velice dobře dokonce i v těchto dnech vánočních příprav sem je měla za 3 dny přečtenou a to sem stihla ještě péct cukroví, stejně sem knížku douho do noci nemohla odložit. Takže podle mě stojí za přečtení.

19.12.2015 4 z 5