Pravidla hubnutí přehled

Pravidla hubnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183817/bmid_pravidla-hubnuti-INF-183817.jpg 4 23 23

Bob Harper, osobní trenér celebrit, shrnul znalosti z oblasti výživy, psychologie a strategie hubnutí do 20 jednoduchých zásad, které pomohou odbourat závislost na průmyslově zpracovaných potravinách, nezřízenou touhu po sladkostech i nadměrné solení a zasvětí vás do nového životního stylu. Případné nejasnosti při používání pravidel odstraní podrobný jídelníček na celý měsíc a více než 90 receptů na chutné snídaně, obědy, večeře i svačiny, podle nichž se naučíte vařit a stravovat se tak, abyste zůstali doživotně štíhlí.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Skinny Rules , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravidla hubnutí. Přihlašte se a napište ho.

Danago
29.12.2015 5 z 5

Tato kniha se čte sama, informace jsou podáváné srozumitelně , je lepší než kniha od Jill. Jednodužší a srozumitelnější.Líbilo se mi, že narozdíl od Jill není úplně vyznavačem bio výrobků a uvádí i seznam, které potraviny se vyplatí kupovat bio a které ne. Nabízí i pár kompromisů, které určitě pomohou do začátků. Opravu jedna z nejlépe podaných knížek v tomto směru. A mě se s ní podařilo shodit 15 kg za 3 měsíce.

anais
31.12.2014 4 z 5

přesně tak na to a funguje to!

kleo9554
28.09.2014 4 z 5

Kniha je čtivá, dobře se čte. Doufám, že mi pomůže. Chybí mi tam více odborných poznatků, ale myslím, že to bude fungovat:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pravidla hubnutí v seznamech