Dakki Dakki komentáře u knih

Žil jsem jako pedofil Žil jsem jako pedofil Janek Alexa

Začal jsem knihu číst jen ze zajímavosti ale postupem času mě víc a víc zaujala. Autor ač opravdu všeho velmi lituje a snaží se, není schopen svůj životní úděl samostatně bez pomoci zvládnout. Je to velmi působivý pohled z druhé strany za který jsem vděčný a doporučuji všem si přečíst.

15.07.2017 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Trilogie ukončena napínavou zápletkou a strhujícím vyvrcholením. Velmi povedené.

08.03.2016 4 z 5

Zvláštně pojaté, jako dvojnasobného otce mě to moc nenadchlo. Dočteno jen z povinnosti.

28.09.2017 2 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Strhující děj nedávající moc možností k odložení. Opět skvěle propletené a strhující od první stránky po poslední.

14.01.2016 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Povídky skvěle doplňují trilogii o podivných dětech. Výborná odpočinková četba.

01.08.2017 4 z 5

My My Jevgenij Ivanovič Zamjatin

Složité čtení nutné plného soustředění a pochopení autora. Jen velmi malý děj nijak nesráží hloubku díla.

07.03.2016 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Nečekaný zvrat a citové ukončení. Povedený závěr

01.03.2016 4 z 5

Thriller Thriller * antologie

Výborný nápad sloučit autory thrilleru. Čtení bylo složité díky velmi krátkým příběhům. Po zaujetí se příběhem nastal konec a začínal nový úplně odlišný příběh. Celkový dojem je dobrý.

05.01.2016 4 z 5

Chuť dračího života Chuť dračího života Michal Preisler

Autorova prvotina proto hodnotím velmi výborně.

06.02.2017 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Opět děj nezklamal, nejen výborný a propracovaný děj ale spousta zajímavých informací.

06.02.2016 5 z 5