daja51 daja51 komentáře u knih

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Další velmi čtivá detektivka od této autorky - v napětí vás drží po celou dobu - baví mě dokonalé popisy jak přírody, tak i jednotlivých postav - doporučuji.

24.05.2022 5 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

Super, super a ještě jednou super - knihy MG mě baví čím dál víc - opět skvělý příběh, plný napětí a taky humorných hlášek, kterými jsou jeho příběhy "prošpikovány"- těším se na další setkání s Terencem.

16.03.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Další "z best of J.N."- suprové počteníčko - gradující napětí až do konce - vřele doporučuji, budete se každým dnem tešit na další a další stránku.

07.01.2020 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

V pořadí již 15. kniha od tohoto autora - přečtu jednu a hned se pouštím do další - asi jsem na MG závislá - určitě snejsem sama - tahle khiha byla opět skvělá - doporučuji - ty komentáře ostatních vypovídají všechno.

20.02.2024 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Knihy od Martina Goffy nikdy nezklamou - super počteníčko. Kdo má rád jeho styl psaní, prolínaný jeho humornými hláškami, tak jděte do toho. Doporučuji a vrhám se na další "goffovku".

17.02.2024 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Super, super počteníčko - vynikající špionážní thriller, který nám přiblíží jak to ve světe špionáže chodí, jak funguje svět tajných služeb. Těch více jak 700 stran stálo za to - dovedla bych si představit i event. jejích filmovou podobu - neváhejte, jděte do toho - vřele doporučuji.

22.12.2023 5 z 5

Ruský týden Ruský týden František Ringo Čech

Už dlouho jsem se tak nepobavila - vřele doporučuji. Vtipnost Fr. Ringo Čecha miluji - jeho výstupy v TV pořadech nemají chybu.

24.08.2022 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Další z řady příběhů - potvrzujících, že když si jdeš tvrdě za svým snem, tak jej můžeš dosáhnou. O tomto muži, který pochází z jihomoravského Kyjova, jsem se poprve dověděla z pořadu u Xavera. Styl, kterým je kniha napsána mně moc vyhovoval - je plná zajímavostí jak technického rázu, tak i zákulisních hstorek. Se všemi komentáři, uvedenými níže, se plně ztotožňuji - lépe bych to nevyjádřila - obrovské doporučení.

23.06.2022 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Skvěle napsaná detektivka - autor opět nezklamal -jeho styl psaní nemá chybu a napětí vás provází od začátku až do konce příběhu - doporučuji.

13.03.2022 5 z 5

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Užasně silný příběh, který zachycuje pohnuté osudy tří generací rodiny Truebů, v nichž se zrcadlí i společenskohistorické a politické změny v zemi v letech 1926-1973 - psáno nádherným bohatým jazykem -doporučuji.

25.07.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Bohužel, tak jak mě nechytla předposlední kniha NOC, tak i tento příběh - pro mě moc zdlouhavé, místy až nevěrohodné - prostě mně kniha nesedla - byla jsem ráda když jsem ji dočetla.

26.02.2021 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Krátce a stručně - tohle je můj šálek kávy.

19.06.2019 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Knihu vřele doporučuji - skvělé počteníčko od začátku až do samého konce. Závěr možná naznačuje, že může následovat její pokračování.

11.04.2019 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Po přečtení - v pořadí teprve druhé knihy od tohoto autora, nemohu jinak, než si ho zařadit do kategorie svých oblíbených - vedle Klevisove a Goffy. Detektivky z českého prostředí mě baví čím dál více - a knihy Jiřího Březiny jsou toho důkazem - doporučuji a vrhám se na další z jeho knih.

08.01.2023 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Za mě naprostá spokojenost -plně se ztotožňuji s komenářem Šárky - první část napínavá, druhá adrenalinová a ta poslední infarktová - těžko se dala ke konci odložit - doporučuji!!!!!

09.10.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Teprve moje druhá kniha od této autorky a opravdu velká spokojenost,.Nevadilo ani, že jsem předchozí příběhy nečetla - to důležité vyplynulo v průběhu četby, takže jsem se v postavách neztrácela - doporučuji, nebudete zklamáni- z toho plyne i vysoké hodnocení.

05.06.2022 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Vidím, že jsem nebyla sama, koho tato kniha příjemně překvapila. Příběh byl napínavý a velmi čtivý od samého začátku až po jeho konec - časem jsem se zorientovala i v tom množství postav - mohu jen doporučit.

20.12.2021 5 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Velká spokojenost - kniha tak čtivá, že jsem ji odložila až po přečtení - doporučuji, nezklame vás.

16.09.2020 5 z 5

Další "goffovka" za mnou - a opět super počteníčko, už teď sahám po navazujícím díle- za mě velká spokojenost.

15.09.2020 5 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Naprosto skvělá kniha - vyhovoval mně styl psaní vč. humoru, kterým byl místy prokládán, i když s mrazením v zádech - hluboce smekám před všemi, kteří se podílejí na MSF - kapitola o historii Konga byla rovněž vynikající - doporučuji všem, opravdu se vám kniha dostane pod kůži.

06.06.2020 5 z 5