Crussida Crussida komentáře u knih

Poslední manželka Jindřicha VIII. Poslední manželka Jindřicha VIII. Carolly Erickson

Neuvěřitelně čtivá kniha. Kdo má rád Jindřicha a tématiku kolem jeho manželek bude určitě potěšen.

08.07.2014 5 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Sergej Lukjaněnko

Víte já o celé té knize měla dojem, že autor nejdřív vymyslel konec a pak se prostě snažil tam vměstnat děj, aby to tak dopadlo. Asi mi to jen nepadlo do vkusu, když se to všem líbí, každopádně serii nehodlám dočíst a to dělám málokdy.

07.07.2014 2 z 5

Krvavá relikvie Krvavá relikvie Pip Vaughan Hughes

Průměrné, kdybych neměla v povaze, že prostě chci vědět jak všechno dopadne, tak bych ji asi nedočetla.

07.07.2014 3 z 5

Tudorovci – Král, královna a milenka Tudorovci – Král, královna a milenka Anne Gracie

Velmi slabé, přesně napsáno podle seriálu. Byla jsem z toho zklamaná.

07.07.2014 1 z 5

Harlekýn Harlekýn Laurell K. Hamilton

Každou další knížkou jsem zklamanější a zklamanější. Prvních 150 stran jsem byla jakože "jéééé Anita je zpátky" sice trochu jinak, ale zpátky není to jen o ardeur a o jejích zmatených zamilovaných citech ke všemu, co se hne. No bohužel je to opět to samé, i když tahle kniha byla lepší jak ta minulá, vyhnula se zbytečným orgiím v každé kapitole. Autorka je podle mě ve skrytu duše opravdu neštastná v manželství a přeje si mít na každém prstu pět chlapů. Usuzuji tak z toho, že Anita je vlastně odraz jí samotný. Obou zemřela matka při automobilové nehodě.

Opravdu by jí měla do života přestat přidávat další milence a začít se věnovat tomu fantasy, které je na tom tak skvělé. Silná žena s magickými schopnostmi, díky kterým překoná každou pohromu, která vstoupí do města.

PS.:Bože můj jak já nesnáším Richarda, kéž by už pošel.

07.07.2014 3 z 5