Congo Congo komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jednou větou. Tak výbornou knihu jsem už dlouho nečetla, moc se těším na další díl, opravdu doporučuji

04.02.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi čtivé, už se těším na divadlo

05.01.2021 5 z 5

Tohle je kniha, kterou by měl přečíst každý a několikrát za život. I malou novelou se dá vyprávět velký příběh.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

čtivé napínavé a plné překvapení a líbily se mi odpočinkové pasáže, zajímavých mimopříběhů z australské historie :o)

21.02.2018

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Čtivé, ale dost tvrdé

18.02.2021 4 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Měla jsem na doporučení a opravdu velice strhující příběh. Zase trochu jiný pohled.

28.12.2020 4 z 5

Zlatý z nebe Zlatý z nebe Marie Benetková

Výborné, čtivé a autentické

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

sympatický vyšetřovatel, překvapující rozuzlení, čtivé, ale trochu více drsné a pár nejasností

01.03.2018 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Za mě asi nejlepší nesbo

28.12.2020 5 z 5

Čtyřcestí Čtyřcestí Tommi Kinnunen

krásný příběh o pochopení, zaujala mě forma příběhu, kdy jsem byla nucena přerušit hltavé čtení a zalistovat knihou zpět:o))

08.02.2018 5 z 5

Piknik v Provence Piknik v Provence Elizabeth Bard

oddychové počteníčko protkané zajímavou inspirací na trochu jinou kuchyni, ale koho vaření neuchvacuje asi nedoporučuji

26.06.2018

Traktát o louskání fazolí Traktát o louskání fazolí Wiesław Myśliwski

Velice zdařilé, zajímavé čtení, zase něco jiného. Slyšela jsem ukázku z Obzoru a zaujalo, tedy určitě dohledám a také přečtu????

28.12.2020 4 z 5

Posvátné lži Minnow Blyové Posvátné lži Minnow Blyové Stephanie Oakes

šokující příběh dívky prchnoucí z "vězení" komunitního života v sektě mimo civilizaci, která se ocitá ve skutečném vězení

15.08.2018 4 z 5

Návrat do kavárničky v Kábulu Návrat do kavárničky v Kábulu Deborah Rodriguez

pokračování mé oblíbené knihy Kavárnička v Kábulu. Opět hezké čtení, i když zase člověk asi trochu musí své priority přehodnotit, když vidí, že ten život, co má není samozřejmostí a jen se docela uměl dobře narodit.

Jak blbá, tak široká Jak blbá, tak široká Halina Pawlowská

trochu zklamání, Pawlowskou čtu pro zasmání, ale tentokrát jsem byla trochu na suchu

25.07.2018 3 z 5

Istanbul - Křižovatka cest Istanbul - Křižovatka cest Joseph Kanon

dobré čtení a zamyšlení

25.07.2018 5 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

krásné a smutné a obdivuhodné (film jsem neviděla)

Navždy Provence! Navždy Provence! Peter Mayle

příjemné pohodové čtení, a někdy jsem se i dost nasmála a něco regionálního se dozvěděla (pravda Rok v Provance jsem ještě nečetla)

Myšky v kuchyni Myšky v kuchyni Saira Shah

moc hezké čtení a ještě kdo má rád Provance

Můj soused je čaroděj Můj soused je čaroděj Kateřina Mildnerová

Někdy se mi až tajil dech. Že se v afrických rodinách v případě problémů začarují, jsem vždy brala s nadhledem, no teď nějak nevím:o)

25.07.2018 4 z 5