cmelda26 cmelda26 komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Neuvěřitelně silné a strhující příběhy, byla jsem šokována silným polským nacionalismem - to nás v hodinách dějepisu neučili. Už nedočkavě vyhlížím 3.díl.

15.02.2023 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Touhle knihou mě autorka dojala, krásně napsáno.

25.03.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Hodně emotivní naštěstí utopický příběh patrně inspirovaný našimi 50.lety či současným korejským režimem .

23.06.2022 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Zatím nejlepší válečný román co jsem četla. Kniha napínavá až do konce, závěr se neobešel bez slz.

26.08.2018 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Dlouhé tak akorát , výstižné - sem tam ukápla slza .
Bylo by zajímavé připojit pár kapitol z úst otce , ale kdoví kam bychom se dostali.

17.08.2021 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Kniha mě celkem brzy vtáhla do děje , zajímavý psychothriller.

03.12.2019 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Moc hezky se četla,příjemné víkendové čtení.

18.02.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět standard od paní Mornštajnové - takže skvělé.

01.07.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

I já se řadím do fronty spokojených čtenářů.Od první stránky se krásně četla, což se mi málokdy poštěstí.Nakonec ani oko nezůstalo suché.

19.03.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček. Moje druhá kniha od autorky po Haně a nemůžu se rozhodnout , která je lepší . Tolik zvratů ..... nemám slov.

12.01.2019 5 z 5

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Nejdřív se mi ta zápletka z tak trochu jiné "dimenze" nelíbila , ale nakonec mi to zase tak nevadilo.Knížka mě celkem nadchla.Krásný milostný příběh .

12.08.2020 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Tolik krutosti , autor psychicky vyšinutý jedinec jinak si to neumím vysvětlit.

03.02.2020 1 z 5

Skála Skála Peter May

Jedná se spíš o thriller než detektivku. Musím říct , že kniha se mi líbila a budu pokračovat dalším dílem serie.

24.10.2018 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Aneb nic není tak jak se na první pohled vypadá.

21.03.2022 4 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Tahle kniha 100% splnila moje požadavky na dokonalý thriller, napínavý a v půlce neuvěřitelný zvrat .

18.02.2022 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Příjemná oddechovka ,červená knihovna , i když je pravda , že jsem čekala trochu složitější zápletku. I přesto se vrhám do pokračování.

23.06.2020 3 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Pár thrillerů jsem už přečetla,ale ten závěr .... nemám slov.To jsem opravdu nečekala.

15.12.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Škoda od knihy jsem čekala trochu víc, ale špatná nebyla.Se začátkem jsem se trochu prala,ale posledních sto stránek to vynahradilo, určitě lepší průměr.

22.05.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Není to moje první kniha z prostředí Osvětimi. Abych pravdu řekla kniha mě trochu zklamala.Příběh byl podán moc zjednodušeně,všichni Lale zbožňovali včetně jeho věznitelů.Příběh jak z rodokapsu.

22.03.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Sice jsem ji precetla,ale nenadchla me. Napad Ok, zpracovani slabsi, konec nedotazeny,utnuty.

27.01.2019 1 z 5