chrudas chrudas komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

Velmi povedený příběh, říkala jsem si kolik v té knize je asi vraždiček nebo zbytečně omáčky, když má tolik stran. Ale nebylo to přehlcené ani žádné zbytečnosti, bylo to prostě úžasné moc se těším na další příběhy.

06.01.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super detektivka. Líbilo se mi, že to nebylo jen o vyšetřovatelých.....

25.11.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Dobré počteníčko jako v předešlých dílech této série. Možná trošku míň napínavé, ale četlo se dobře. Těším se na další setkání s Kim a její partou.

28.07.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Skvělí příběh, tahle série se mi začíná líbit čím dál tím více. Čtivé, napínavé a dle mého velmi dobře napsané......

03.05.2021 5 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Myslela jsem, že mne tahle parta z Three Pines nemůže překvapit, ale překvapila.... dobré a napínavé čtení ;-)

03.01.2021 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Velmi povedený příběh. Návrat domů je jedna z nejpovedenějších knih od Kate M., klobouk dolů. V příběhu jsem nenašla nic co by tam chybělo nebo bylo "zbytečně" navíc, všeho tak akorát. Postavy velmi sympatické a dobře představené nám čtenářům, jen nevím co si myslet o Noře, ale tak to má asi být. Moc mě kniha bavila.

15.01.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Úžasné jako vždy. Paní autorka trochu přitvrdila co se týče vraha a jeho činů. Bylo to velmi napínavé a to i soukromá linka příběhu. Už se těším v březnu na další příběh s Lottie a jejím týmem.

09.12.2023 5 z 5

Opět pan autor nezklamal a připravil pro nás čtení, které nelze odložit. Někdo zde zmínil, že nic není černobílé. Obávám se, že v této době kdo nebyl tvz. pro naší věc, měl život černobílý. To nám zřejmě dává autor najevo v postavě Františka. Pokračování se mi četlo dobře jako první díl a doufám, že se brzy dočkáme Krušnohorských osudů.

31.08.2023 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Krásný příběh, i když ten začátek je "zvláštní " tak zbytek příběhu je čtivý. O lásce k horám, odhodlání a víře v lepší život. Sudetský dům je lepší, ale i tato knížka si zaslouží pozornost.

13.08.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Skvělá série a ani tento díl nezklamal. Detektivní linka příběhu opět dobře promyšlená jen kdyby i to ostatní bylo trošku víc pozitivní. Myslím, že hlavní hrdinové by si zasloužili trošku normálu. Ale kniha se četla sama a moc se těším na další.

07.08.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Opět skvělé detektivní čtení jako předchozí díl. Sympatické postavy, krásné prostřední a i vtipné okamžiky. Četlo se samo a doufám, že se někdy dočkáme dalšího pokračování.

30.07.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Úžasné, napínavé, dobře promyšlené jako vždy. Pan autor umí a má můj obdiv. Doufám, že se k nám brzy dostane jeho nový samostatný thriller.

22.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Les v domě, byl pro mne na jednu stranu strašné utrpení a na druhou jsem musela číst dál a dál. Nemám ráda tu šílenou bezmoc, která byla cítit snad na každé stránce. Ale zase na druhou stranu odvedla autorka výbornou práci, i když jsem chtěla několikrát knihu odložit, nepovedlo se. Musela jsem jí dočíst...

09.05.2023 4 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

I Vraní oko bylo velmi čtivé jako předchozí díly jen škoda toho uspěchaného konce. Paní Klevisová je velmi dobrý vypravěč a moc se těším na další příběhy.

08.05.2023 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Tentokrát to bylo na některých stránkách zvláštně vyumělkované, ale jako celek dobrý. Klasika s Martinem S., četlo se dobře. Určitě budu číst i další knížky s Martinem a spol.

02.03.2023 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Napínavé jako předchozí dva díly, četlo se samo. Jen ten konec bych brala trošku jiný, asi by mi stačila stará dobrá klasika - záporák za mřížemi.

22.12.2022 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Zajímavý příběh plný informací, které běžně člověk neslyší. Tak trošku pohled z druhé strany ať se nám to líbí nebo ne. První dvě třetiny mi utíkaly rychleji, ale i tak se četlo velmi dobře.

06.11.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Smutný příběh plný lidského neštěstí a utrpení, ale i o lidské síle a odhodlanosti věřit v lepší zítřky. Četlo se velmi dobře.

12.07.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Užasné počteníčko jako vždy. Ani v tom to pokračování není co vytknout ba naopak, autorka píše čtivě, neopakuje se a každý nový případ má něco do sebe.

21.06.2022 5 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri