Cher Cher komentáře u knih

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Moc pěkná oddychovka.

29.04.2024 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Hezký příběh, který se dobře četl. Je to taková pěkná oddechovka.

09.04.2024 5 z 5

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst. Když jsem dočetla k části, kde začala vystupovat Caro, byla jsem zmatená, proč je to najednou o někom jiném. Když se konečně postavy z těchto dvou částí propojily, začala být pro mě kniha zajímavá.
Vztahy v rodinách bývají někdy složité a někdy za to mohou i pouhé malichernosti.

07.03.2024 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak tohle bylo drsné. Kniha se četla dobře, ale obsahově těžce. Strašné, že se to děje kolem nás a my mnohdy ani netušíme, že se to děje.

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Moc mě to pobavilo. Stejně jako první kniha. Škoda, že už je série konec.

Pět Pět Ursula Poznanski

Napínavé od začátku do konce. Byla to moje první knížka od autorky, určitě si přečtu i další.

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Výborná oddychovka, pobavila jsem se.

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Jodi Picoult prostě umí. Zajímavý příběh, konec naprosto neočekávaný. A krásně popsané chování slonů.

31.01.2024 4 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Příběh napsaný podle skutečnosti. Je hrozné, že se tohle v muslimském světě pořád děje.

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Bylo to milé čtení. Kočky sice moc ráda nemám, ale Boba z příběhu jsem si zamilovala.

30.01.2024 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krásný příběh o nekonečné lásce ke zvířeti. Některé pasáže mi přišly zbytečně zdlouhavé, ale konec byl dojemný.

22.10.2023 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha se četla dobře. Začala jsem příběhem Veroniky. Celkem to mělo spád. Do příběhu Jakuba jsem se ze začátku musela trochu nutit. Číst stejný příběh z jiného pohledu se mi úplně nechtělo. Ale přečetla jsem i ten. Některé věci z obou příběhů tak do sebe zapadly.

07.09.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Z knihy jsem zklamaná, po všech těch skvělých recenzích jsem čekala více. Přišlo mi, že první dvě třetiny se toho moc neděje, naopak poslední třetina byla velmi zajímavá, napínavá a rychle ukončená. Zdlouhavé popisy přírody na mě působily rušivě. Často jsem se u nich přistihla, že nevím, co vlastně čtu.

07.09.2023 3 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Hlavní hrdinka mi přišla hrozně hloupá a povrchní. Přesně ve stylu rčení: "Kdo chce víc, nemá nic."

08.08.2023 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Knihu mi půjčila dcera, že se to dobře čte. A opravdu to bylo příjemné čtení.

Egon: Děsná psina Egon: Děsná psina Petra Baďurová

Milé příběhy, kde hlavním vypravěčem je pes. Kniha je doplněný velmi krásnými fotografiemi.

08.08.2023 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Krásná červená knihovna. Hodně romantiky, trochu erotiky a i řešení vážnějšího tématu.

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Přečteno za jedno odpoledne, nedalo se to odložit I přesto, že to bylo většinou velmi smutné až depresivní čtení o tom, co se v jedné obyčejné rodině může dít.

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Tohle se mi moc líbilo. Něco z historie, trochu tajemna, ale i romantika.

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Zajímavý romantický příběh, který se dobře četl.

08.08.2023 4 z 5