červ.hruška červ.hruška komentáře u knih

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Toto "Tajemství" v asijském podání by si zasloužilo více pozornosti. Na knížku jsem narazila náhodou. Na blozích, ani ve videích o osobním rozvoji není zmiňována, a to je škoda. Určitě ji doporučuji. Podáno formou příběhu, na konci každé kapitoly jsou shrnuty nejdůležitější myšlenky.

23.07.2021 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

YA už jsem nechtěla číst, nebavilo mě to, no taky už dlouho nejsem cílová skupina :-). Ale když vyšla nová Colleen, udělala jsem výjimku a nelitovala. Ona píše opravdu skvěle, nemůžete přestat číst.

20.07.2017 5 z 5

Mladá můžeš být jen dvakrát Mladá můžeš být jen dvakrát Adena Halpern

Trochu ztřeštěné, přitom laskavé. Moc se mi to líbilo. A člověka to donutí zamyslet se nad vlastním životem.

30.12.2016 4 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

První kniha, kterou jsem od této autorky přečetla. Četlo se to celkem dobře, jen mi děj přišel takový trhaný a konec, ten byl divný - najednou to skončilo, z ničeho nic. Ale ještě dám autorce šanci.

20.11.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jedním slovem: skvělé. To si musíte přečíst!

26.03.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Dočetla jsem jen proto, že mám autorku ráda. Čtvrtý díl je neslabší...nastavovaná kaše. Přijde mi, že to autorka odflákla. Myslím, že raději měla série třetím dílem skončit.

28.02.2016 2 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Od začátku mě příběh vtáhl do děje a musela jsem číst, dokud jsem to nedočetla. Čtivé, stejně jako předchozí autorovy knihy. Kladu si jen otázku, proč jich u nás bylo vydáno tak málo, když jich napsal mnohem víc

17.01.2016 4 z 5

Cukr - náš zabiják Cukr - náš zabiják Robert H. Lustig

Původně jsem si chtěla knihu koupit. Nakonec jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila v knihovně. Hodně teorie a politiky, praktických rad málo.

08.01.2016 2 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

První setkání s autorkou a rozpačité pocity. Od bestselleru jsem čekala víc. Začátek byl zajímavý. Při popisu toho, co se stalo předtím, jsem se musela nutit to vůbec dočíst.

07.10.2015 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Série stále drží kvalitu.

26.05.2015 4 z 5

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

Způsob, jakým autorka příběh zpracovala, se mi líbil. Přečteno za jediný den. Žádné nezáživné pasáže jsem nezaznamenala, klidně to mohlo být i delší. Podle mne nejlepší autorčina kniha.

21.03.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Čekala jsem, že to bude celé veselé, takže překvapila. Závěr byl podle mne příliš rychlý a stručný. Fajn, ale Nebezpečnou lásku nic nepřekoná, ta je vymazlená.

19.10.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Hovadina. Přestala jsem číst na 40. stránce, když jí roztrhal už čtvrté kalhotky. Nuda.

20.07.2014 1 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Očekávání bylo veliké, ale skutek utek...Za mě průměr.

29.03.2014 3 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Dočetla jsem, ale nadšená jsem nebyla. Průměr.

25.01.2014 3 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Jedna z lepších od této autorky.

21.04.2013 4 z 5

Milé pohlazení po duši. Mohla být delší :-).

21.04.2013 5 z 5

Líbila, pobavila, příjemná oddychovka, určitě stojí za přečtení.

21.04.2013 4 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Zatím nejhorší kniha, kterou jsem od této autorky četla. Nuda od začátku do konce. Pokračování Večeře v horách se mi líbilo mnohem víc.

25.03.2013 2 z 5