Centurion Centurion komentáře u knih

Západní fronta - z tajných archivů SS Západní fronta - z tajných archivů SS Ian Baxter

Dobrá kniha, Popisuje boje z pohledu jednotek SS. Zaujme a nezklame.

19.02.2016 4 z 5

Historie a současnost francouzské cizinecké legie Historie a současnost francouzské cizinecké legie Michal Odstrčil

Můj oblíbený typ knihy, kniha popisuje vznik a vývoj cizinecké legie, popisuje nejslavnější bojové operace ve světě. A končí zkráceným přehledem současného stavu legie. Více takových knih, doporučuji.

19.02.2016 5 z 5

Mosad: Nejslavnější operace izraelské tajné služby Mosad: Nejslavnější operace izraelské tajné služby Michael Bar Zohar

Výborná kniha, chytne a nepustí. Popsané nejslavnější operace Mosadu. Některé popisy operací jsem četl i dvakrát po sobě, opravdu zajímavé. Doporučuji

19.02.2016 5 z 5

Muži speciálních operací Muži speciálních operací Joel Nadel

Zajímavá kniha. Jedná se o vývoj jednotek pro speciální operace, je to zjednodušený přehled vývoje od roku 1945!

19.02.2016 3 z 5

Král králů Král králů Harry Sidebottom

Nemohl jsem se o dní odtrhnout. Báječný román, hned jsem se pustil do dalšího dílů LEV POUŠTĚ. Vřele doporučuji.

22.07.2015 5 z 5

Já, berlínský voják Já, berlínský voják Helmut Altner

Poslední měsíce druhé světové války očima sedmnáctí lete-ho odvedence k obraně Berlína. Vynikající kniha, kterou budete od začátku do konce a doufat že to v životě nezažijete.

11.05.2015 5 z 5

Cosa Nostra Cosa Nostra John Dickie

Vynikající kniha o Sicilské mafii, jejím vzniku a životě do současnosti. Neuvěřitelný život mafiánu v Itálii a pronikaní mafie do politiky Italského státu,
Doporučuji přečíst všem.

11.05.2015 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Výborná kniha ze života opravdového válečníka. Doporučuji přečíst každému a hlavně naši
rozmazlené mládeží.

24.02.2015 5 z 5

Souboj vůle Souboj vůle Vladimír Marek

Výborná kniha o elitě naší armády.

24.02.2015 4 z 5

Pomsta Pomsta Chris Ryan (p)

Román který vás chytí a nepustí. Když jsem zrovna nečetl tak jsem přemýšlel o tom co bude dále následovat. Skvělá kniha od skvělého autora.

07.01.2015 5 z 5

Požár na východě Požár na východě Harry Sidebottom

Velmi dobrá kniha, která vás vtáhne do děje a vy ho prožíváte s hrdiny příběhu. Vřele doporučuji.

30.12.2014 5 z 5

Světla na pobřeží Světla na pobřeží František Niedl

Opravdu povedený román, děj vás chytne a nutí číst až do konce. Doporučuji.

19.09.2014 4 z 5

Cizinecká legie Cizinecká legie Peter Macdonald

Tato kniha je pro všechny co zajíma služba v legii. Doporučuji

01.09.2014 5 z 5

Psychická & fyzická odolnost Psychická & fyzická odolnost Alexander Stilwell

Kniha čtenáře informuje o způsobu přípravy fyzické kondice v armádách USA a Anglie,
typy cvičení a psychické přípravy. Pro člověka trénujícího, připravujícího se na nějakou výzvu ideální kniha.
Doporučuji

27.08.2014 5 z 5

Západní fronta Západní fronta Ian Baxter

Kniha pro čtenáře zabývající se německou armádou v průběhu druhé světové války. Doporučuji

08.07.2014

Příčiny druhé světové války Příčiny druhé světové války Alan John Percivale Taylor

Pro všechny kdo se zajímá o druhou světovou válku, pohled autora vás zaujme k přemyšleni o začátku a průběhu války.
Doporučuji

08.07.2014 5 z 5

Moderní cizinecká legie očima výsadkáře Moderní cizinecká legie očima výsadkáře neznámý - neuveden

Kniha ukazuje cizineckou legii člověka který si jí prošel a byl rád že vypadl. Nový pohled na legii, po dvou knihách které popisovaly legii jen pozitivně docela velké změna. Doporučuji všem kteří o službě v legii sní!!!!!

08.07.2014 4 z 5

Jediný unikl Jediný unikl Chris Ryan (p)

Velmi silně zaujme a vypoví o válce z pohledu člověk snažící se zachránit z týla nepřátelského území.
Velmi doporučuji

08.07.2014 5 z 5

Vítězství orla Vítězství orla Simon Scarrow

Skvělá kniha od skvělého autora, co dodat?
Doporučuji.

08.07.2014 5 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Nelze jinak než souhlasit s předchozím hodnotitelem. Autor dokáže v táhnout čtenáře do příběhu a ten nepřestane čist dokud nedojde do konce. Mohu jen doporučit a vrhnout se do dalšího dílu

08.07.2014