Centurion Centurion komentáře u knih

Lenin, Stalin & Hitler Lenin, Stalin & Hitler Robert Gellately

Kniha mě velmi zaujala, sice nové informace jsem se nedozvěděl, ale aspoň jsem si v nich udělal jasno:-). Knihu velmi doporučuji pro zájemce o historii a 2 světovou válku

08.07.2014 4 z 5

Starověký Řím Starověký Řím Fabio Bourbon

Velmi poutavá kniha informující o důležitých aspektech Římské říše.

Lži Třetí říše Lži Třetí říše Serge Cosseron

Knihu jsem koupil a přečetl a daroval. Kniha je psaná člověkem jednoznačně útočícím na vše ohledně třetí říše, nepochopil jsem smysl té knihy .. ..... ?

10.04.2013 1 z 5

Zápisky o válce galské Zápisky o válce galské Gaius Iulius Caesar

Sice mám její nové vydaní, ale jako milovník Římské říše a hlavně Římské legie, baly tato kniha jednoznačná volba a byl jsem opravdu spokojen. Ano jedna se o knihu psanou z jednostranného pohledu (občas až směšné pasáže) ale moc knih z tohoto období není.

Muž v úniku Muž v úniku Manuela Ronchi

Musím souhlasit, kniha pro každého fanouška silniční cyklistiky. Marco nyl hvězda ale i člověk který neunesl být hvězdou.

Úpadek a pád Římské říše Úpadek a pád Římské říše Edward Gibbon

Čekal jsem o té knihy víc, ale bohužel mám z ní rozporuplné pocity. Spíš než o Úpadek a pád Římské říše tak Náboženství v období Římské říše .

10.04.2013 3 z 5

Staroveký Rím Staroveký Rím Philip Steele

Ano publikace, základní informace pro úplné laika ( aspoň pěkně ilustrovaná )

10.04.2013 3 z 5

310. stíhací peruť 310. stíhací peruť Jiří Rajlich

Pěkná kniha vypraví o našich hrdinech!

10.04.2013 4 z 5

Zločin v Čechách - osobní zpověď proslulého gangstera Zločin v Čechách - osobní zpověď proslulého gangstera Miroslav Houdek

Souhlasím, nutno přečíst!

Gestapo Gestapo Rupert Butler

Můj poklad! Kniha vám poví vše o činnosti gestapa, zaujme. Velmi dobře napsaná

10.04.2013 5 z 5

Encyklopedie starověkého světa - s odkazy na internet Encyklopedie starověkého světa - s odkazy na internet Jane Bingham

Skvělá kniha pro milovníky historie

Válečné lodě 5 Válečné lodě 5 Ivo Pejčoch

Pro milovníky válečného námořnictva.

10.04.2013 4 z 5

Orel na lovu Orel na lovu Simon Scarrow

Výborná kniha, zaujme a nepustí.