Bumky Bumky komentáře u knih

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Kdyby všichni umřeli, bylo by to lepšejší.

02.05.2018 3 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Táááákže... Na tuhle knížku je spousta kritiky. Trochu jsem se bála, co to bude, protože jsem četla akorát - to bylo fakt špatný, tahle knížka se jí teda nepovedla... atd. Souhlasím pouze s tím, že série Selekce je lepší. Myslím, že málokdo od téhle knížky očekává něco jiného, než oddychové a nenudné čtení, a to kniha splnila. Já osobně jsem uvítala zase trochu změnu od světa královen, politiky a Selekce. Takže za mě další fajn knížka :)

09.03.2017 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Výborný pokracovani, stejne jako jine knihy od autorky plna napeti, nemuzu se dockat dalsiho dilu :)

04.12.2016 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Skvělá to věc, tahle knížka :)

04.12.2016 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Super kniha, osobne se mi libila mnohem vic nez Dcera. Trochu me mrzelo ze ty povidky byly podle me utnute v nejlepsim, ale chapu, ze autorka nemohla psat vecne. Ale bonusovej epiog byl proste nej :*

04.12.2016 4 z 5

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

Na tuhle trilogii jsem slýchala tolik dobrých ohlasů, že jsem si ji prostě musela přečíst. Trošku jsem ze začátku váhala, protože to všichni mí vrstevníci četli už před X lety, ale rozhodně nelituju, že jsem se do toho pustila. Nemohla jsem se od toho odtrhnout a několikrát jsem si u toho i zabrečela. Kniha je plná napětí a emocí a myslím, že čtenáře pohltí bez ohledu na věk :)

03.12.2016 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Skvělá kniha, stejně jak další dva díly. Konec mi přišel trochu přeslazenej, ale u téhle knihy mi to vůbec nevadilo a čtení jsem si užívala :)

03.12.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Myslím, že asi není tak dobrá jako původní série, ale pořád fakt super knížka. Autorka prostě píše skvěle :) Opravdu nelituju, že jsem si jí přečetla a těším se na další díl :)

16.06.2016 4 z 5

Oheň Oheň Julianna Baggott

Myslím, že se jedná o skvělou trilogii, která by si ale zasloužila mnohem lepší zakončení. Celou dobu jsem se těšila, jak to skončí, ale pak jsem byla dost zklamaná. Podle mého názoru je konec nejen až příliš zdrcující, ale také neukončený a nevím jestli úplně smyslný. Jinak asi do poloviny luxusní čtení, ale konec na houby... :(

12.06.2016 3 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Dokonalost :)

16.05.2016 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Dokonalýýýý!

11.04.2016 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Konec fujkyfujky (Dimitrij mě dost irituje), ale jinak super :)

09.02.2016 4 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Stejně jako jiná knížka od této autorky mě i tahle velmi nadchla. Na rozdíl od spousty ostatních knížek mě asi nikdy neunaví číst si ji stále dokola. Stojí to za to.

27.01.2016 5 z 5

Tajemství duhové zahrady Tajemství duhové zahrady Patricia St. John

Nádherná knížka. Už jsem ji přečetla asi třikrát a pokaždé jsem objevila něco, čeho jsem si předtím nevšimla. Jsou v ní nejen velmi hluboké myšlenky, ale i hodně chytlavý děj.

27.01.2016 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Celá série se mi moc líbila. Ne, že bych byla přímo fanoušek tohoto typu knih. I přes to, že občas děj zabíhá do (podle mě až příliš) komplikovaných a zamotaných situací, neustále čtenáře překvapuje a udržuje v napětí. Myslím, že pro lidi jako jsem já, kteří příliš nečtou tento žánr je tahle kniha příjemným osvěžením.

25.01.2016 5 z 5