Buhvico Buhvico komentáře u knih

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Příjemné čtení, příběh je ze života, nemoc si nevybírá :-( konec mne nepřekvapil a proto mne to ani tolik nezaujalo... Taková oddechová kniha...

20.01.2018 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tahle série mě úplně pohltila :-)

27.09.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Docela dobře se to četlo, ale stejně podle mě je nejlepší díl ten první :-)

07.06.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Super čtení, pořád se něco dělo, takže jsem to přečetla na jeden dech.. Těším se na další díl, docela netrpělivě...

20.05.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasné, četlo se to samo, superně zpracované.. Přesně taková četba mě neskonale těší a baví :-)

14.05.2014 5 z 5

23 hodin 23 hodin David Wellington

Dobře se to četlo, jen ten konce bez konce ? :-(

04.05.2014

Linie krve Linie krve Sue Tanya Huff

Děj byl mooooc natáhnutý a konec moc rychlý.. No mě se tento díl tolik nelíbil, doufám, že další budou lepší..

19.10.2013 3 z 5

Stopy krve Stopy krve Sue Tanya Huff

Tento díl se mi líbil víc, přeci jen jsou mi bližší vlkodlaci než démoni.. Jsem zvědavá na třetí díl :-)

12.10.2013

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Začátek byl docela nepřehledný, ale pak jsem se začetla a příběh byl zajímavý a dobře čtivý.. Jen konec byl takový... zkrácený :-(

06.10.2013

Micah Micah Laurell K. Hamilton

Pěkný díl, konečně jsme se něco dozvěděli i o Micahovi :-) Ale těším se na další, je to čím dál víc napínavější mezi Anitou a tolika chlapama :-D

02.10.2013

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl se mi líbil nejvíc.. Je tam spousta napětí, lásky i když se to dá čekat, že to skončí happy endem, je to superní počteníčko.. :-)

22.09.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Mě osobně se tenhle díl líbil mooc, byla to taková sladká romantika a vyznávání lásky, to já doma nemám a tak jsem se mohla vžít do Anastasie a prožívat si to s ní :-) Už se těším na další díl, zase ho zvládnu za 2 dny :-)

17.09.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mě osobně se knížka docela líbila, že bych byla úplně nadšená, ne.. Ale taky to nebylo nejhorší.

14.09.2013 3 z 5

Co by měl vědět správný milovník vín Co by měl vědět správný milovník vín Wes Marshall

Zajímavé počtení, jen škoda, že to bylo pouze o cizokrajných vínech hlavně z USA :-( Jinak myslím, že pár rad mi pomůže si vínečko více užít :-)

10.06.2013

Knížka obsahuje spoustu rad a zajímavostí.. Ale myslím, že každý zvídavý milovník vína se z této publikace dozví to co potřebuje :-)

04.06.2013

Úplně nejúžasnější knížka, jakou jsem do téhle doby četla, sice je malinko od mého oblíbeného žánru, ale i přesto kdybych nemusela do práce, četla bych snad celou knihu na jeden dech.. Jedním slovem "nádhera"!

21.04.2013 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Knížka se četla velice dobře.. Většina knížek na pokračování je čím dál slabší, ale tato knížka mě mile překvapila, myslím si, že tento díl byl čtivější než první a druhý..Konec velice propracovaný, dává smysl.. Takový sladký happy end :-)

28.01.2013 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Tento díl mi připadal docela zajímavý, dobře vymyšlený..Bylo docela zajímavé se dostat a do tisíciletí př.n.l :-) I když se dalo čekat, jak to všude dopadne..Líbilo se mi i zakončení, které odhalilo děj celé knížky.. Docela se těším na pokračování, bude to mít zajímavé rozuzlení, doufám :-)

27.05.2012 4 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Dokonale vymyšleno, pár chvil jsem i uvažovala, jestli to není pravdivý příběh, a to mi běhal mráz po zádech..A všichni mi budou teď po dočtení chybět, Darren, Harkat a ostatní..Dokonalost sama, kdo tuto skvělou ságu nečetl to musí okamžitě dohnat..Že se stal lidičkou mě ani moc nepřekvapilo, aby mohla jeho duše do ráje, nic jiného mu nezbývalo..Všem přeji upíří štěstí :-)

13.05.2012 5 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Posledních pár dílů je to čím dál napínavější, opravdu nejde vůbec odhadnout jak to celé skončí.. Skvělý styl psaní, hned to čtenáře pohltí a nedá se přestat, než zjistíte jak to skončí..

13.05.2012 5 z 5