brankaemka brankaemka komentáře u knih

Lámač čepelí Lámač čepelí Victoria Aveyard

Veľmi som sa tešila na pokračovanie o Corayne, trošku sa kniha na začiatku vliekla, jedine mi tam chýbalo viac rozpísať kapitoly o princeznej Ridhe, teším sa na poslednú časť a pokračovanie ako to všetko skonči.

13.04.2023 4 z 5

Ochrankyňa Ochrankyňa Nata Sabová

Táto kniha bola neskutočná jazda, perfektne napísaný príbeh, kým som neprečítala tak som z ruky knihu nepustila, dala by som aj viac hviezdičiek keby sa dalo :)

02.03.2023 5 z 5

Deti Vihorlatu Deti Vihorlatu Brandon McYntire

Zaujímavá poviedka o Vihorlate, kľudne by som si prečítala knihu, škoda ze je len poviedka, odporúčam

13.01.2023 4 z 5

24 dní do Vianoc 24 dní do Vianoc Michala Ries

Čítala som samu chválu na knihu, a nesklamala vtipné napísaná niekedy aj slzičky vytiekli aj som sa zasmiala, už som dávno nečítala tak výborne napísanú knihu.

13.01.2023 5 z 5

Zakliaty kláštor Zakliaty kláštor Juraj Červenák

Zaujímavý príbeh, zo začiatku mi pripadal ako western, postupne skôr historické fantasy, čítala sa dobre, určite si prečítam od autora ešte iné knihy.

13.01.2023 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Krásne napísaný príbeh o odlišnosti, veľmi sa mi to páčilo ako je to napísané, aj ako to skončilo, odporúčam každému :)

02.01.2023 5 z 5

Borne Borne Jeff VanderMeer

Zaujala ma obálka, ale to asi všetko, ako téma moderného sveta - biotechnológie bola zaujímavá, ale čítala sa mi ťažko, dlho som s knihou zapasila kým som ju prečítala.

24.10.2022 3 z 5

Cval kentaura Cval kentaura Katarína Soyka (p)

Táto kniha sa mi veľmi páčila, bola veľmi čtiva, príbeh o princeznej Balke a Kráľovičovi elfov Jugyrovi. Dávam 6 hviezdičiek a odporúčam

14.09.2022 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Knihu som si vybrala že mala veľmi dobré hodnotenie a nesklamala, čítala sa ľahko a veľmi ma bavila, teším sa na daľšie pokračovanie, za mňa 5 hviezdičiek, už dávno som niečo tak dobré nečítala.

11.08.2022 5 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Kniha sa mi páčila aj sa dobre čítala, mňa to bavilo :), za mňa odporúčam :)

23.06.2022 5 z 5

Amari a Noční bratři Amari a Noční bratři B. B. Alston

Síce som dospelá, ale mne sa príbeh o Amari veľmi páčil. Za mňa odporúčam hlavne deťom a dospelým tým, ktorý majú otvorenú myseľ a sú ešte stále deťmi.

15.03.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Kniha sa mi páčila, prečítané jedným dychom.

11.02.2022 5 z 5

Odina kletba Odina kletba Maite Carranza

Páčila sa mi aj táto tretia časť, troška to spisovatelka naťahovala, ale aj koniec bol prekvapivý - niečo sa síce dalo očakávať ale nie všetko.

11.02.2022 4 z 5

Ledová pustina Ledová pustina Maite Carranza

Ani druhá časť nesklamala, mne sa veľmi páčil príbeh Selene a Gunnara, čítalo sa to samo. za mňa 5 hviezdičiek, hor sa na tretí a poslední diel :)

07.02.2022 5 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Obálka zaujala, ale za mňa príbeh sa mi páčil ale to odbočovanie opis vždy medzi dejom na niekolko strán si mohla autorka odpustiť. Mňa to odradilo od dalšej časti čítať pokračovanie tejto knihy.

02.02.2022 2 z 5

Bozkávam lepšie, ako varím Bozkávam lepšie, ako varím Andrea Bercik Nitkulincová

Názov knihy ma zaujal a taktiež nesklamal, príjemné čítanie také oddychové.

02.02.2022 5 z 5

Srieň, Pochodeň a Temnota Srieň, Pochodeň a Temnota Kristína Brestenská

Obálka ma zaujala a aj nesklamala, pre mňa krásny príbeh o troch sestrách, čítal sa ľahko, za mňa odporúčam kto má rád fantasy.

02.02.2022 5 z 5

Nájdem si ťa na zoznamke Nájdem si ťa na zoznamke Jasmina Andics

Príjemná oddychovka, mne sa páčila, úvod bol síce o niečom inom, a pokračovanie príbehu o rómke Angele a o jej kamarádke Sandre. Ako oddychovku odporúčam.

19.01.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi Jessica Inclán

Čakala som viac od poslednej časti, pre mňa zo začiatku bola nezaujímavá ťažko sa mi čítala ale koniec nabral na obrátky. Ako celá séria sa mi veľmi páčila.

08.01.2022 4 z 5