666 duší

666 duší https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478478/bmid_666-dusi-WZR-478478.png 4 55 14

666 série

Vášeň, túžba, erotika a pokušenie z hlbín samotného pekla. ON sa upísal samotnému vládcovi pekla, pre ktorého loví zblúdilé duše. A potom mu do cesty vstúpi ONA. Príliš veľké pokušenie. Poslať Diablovi čistú dušu nie je také jednoduché. A už vôbec to nie je dovolené. Duše nevinných patria Bohu a kým nezhrešia, peklo nemá nad nimi nijakú moc. Chce to plán. Plán, vďaka ktorému ONA zhreší. Dokáže pred ním ochrániť svoju čistú dušu alebo podľahne pokušeniu, ktoré sa jej dotýka explozívnou silou? Začína sa vzrušujúca hra, kde odolať je až bolestivo nemožné. Nechajte sa zviesť vzrušujúcim pokušením a podľahnite podmaňujúcim silám temnoty! Veď zísť z cesty je také krásne...... celý text

LenkaNovotna32
24.01.2024 4 z 5

Na začiatku to bolo dosť ťažkopádne az miestami slabe a mala som pocit ze autorka nevyužila poriadne potenciál ktorý tato kniha ma, ze sa stale drzi pozadu a ze knihy na tuto temu sa maju pisat na plne bomby! ALE kniha ma v polovici milo prekvapila a nedokázala som sa odtrhnúť!! Bolo to maximálne sialene a ja som milovala kazdu jednu stranu. Tato tema je sama o sebe úchvatná a ked to clovek vie dobre rozložiť v erotickom a napínavom pribehu... Proste to malo vsetko co som ocakavalaa, hlavu, pätu, poriadne gule, lasku, sex, humor a samozrejme nakoniec aj spravodlivosť. No najviac sa mi paci Gabriel.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Od začiatku do konca mi táto kniha vyrážala dych.
označenie 18+ je podľa mňa malo :D
Adrien a Vivien "dokonalý" pár v "nedokonalom" svete alebo naopak?
O erotickom štýle písania autorky síce viem , keďže toto niesu prvé knihy od nej ale toto bolo pre mňa porno v knižnej verzii a že wau!!
a pomedzi to tam bol aj pribeh lásky démona a smrtelnicky, ktorý bol neskutočne dynamický a plný zvratov a pomalého rozzuzlovania všetkých skutočností.
Na konci knihy mi srdce zamrzlo a dúfam, že v druhej časti sa všetko vyrieši .

Matri
18.02.2023 4 z 5

Páčilo sa mi to, ale asi som aj tak čakala o trošičku viac. Asi 1/4 knihy, kedy Vivien uvažovala, čo je s Adrienom inak, prečo je iný atď, mi pripomínalo, že čítam dospelú verziu Twilightu ;-)
Potom to už bolo lepšie a záver bol super - napínavý, akčný, nečakaný, takže som sa vrhla na druhý diel. Som zvedavá, čo mi prinesie. Celkovo ale veľmi slušná kniha!

Bryel
31.01.2023 5 z 5

„Necítil jsem nic a náhle na mě padá celá paleta pocitů, které mě děsí.
Odmítla mě. Ona mě! Ženy v mém světě by se nikdy neodvážily. Co si o sobě myslí? Že mi může vzdorovat? Vlastně, může! Do čerta!“

666 duší je skvěle napsaná dark fantasy romance se svižným příběhem a skvělou chemií mezi démonem Adrianem a dívkou plnou dobra Vivien. Příběh mě vtáhl a bavil celou dobu. Emoce, napětí, humor, tajemno - nic tomu nechybělo..

moma08
01.01.2023 5 z 5

Tohle byla totální jízda a já se nechala unést a teď, když jsem na konci, tak mám slzy v očích.
Jsem velice spokojená a potřebuji druhý díl.

brankaemka
11.08.2022 5 z 5

Knihu som si vybrala že mala veľmi dobré hodnotenie a nesklamala, čítala sa ľahko a veľmi ma bavila, teším sa na daľšie pokračovanie, za mňa 5 hviezdičiek, už dávno som niečo tak dobré nečítala.

Nikei
08.08.2022 5 z 5

Kniha mě hned na začátku vtáhla do děje a nepustila, hltala jsem stránku za stránkou. Když jsem zrovna nečetla, tak jsem na knihu neustále myslela a chtěla vědět, jak dopadne. Už dlouho jsem v knize nezažila takové napětí.

evineckY
04.08.2022 5 z 5

Tato kniha patřila v loňském roku mezi mými TOP 10 nejlepšími přečtenými knihami .
A tak jsem si musela dát opáčko, protože se musím okamžitě pustit do pokračování :-)
DOPORUČUJI

Vknihách
07.12.2021 5 z 5

Slovenskú autorku pozná nejeden čitateľ, avšak moje prvé stretnutie s jej tvorbou je až teraz. Do knihy som šla bez prehnaných očakávaní, či predsudkov, skrátka, s čistým štítom…
Musím sa priznať, že ma príbeh vtiahol od prvých riadkov. Štýl autorky je ľahký a čtivý. Stránky sa mi doslova prevracali samé.
Fantasy svet prešpikovaný "dark-romance" s erotickými scénami na mňa pôsobil ako omamná látka. Pri čítaní som nevnímala okolie. Vpadla som do deja ako nestranný pozorovateľ a zároveň som prežívala všetko s hlavnou hrdinkou. Svet, ktorý Emily vsadila do svojej knihy, možno nie je novinkou, podľa "odborníkov" démoni nie sú takí, ako v Beňovej knihe, ale na mňa to zapôsobilo. To, ako poňala\poskladala démonov, sa perfektne hodilo do deja. Príbeh nemal hluché miesta. Iskrenie striedali riadky strachu z nepoznaného, dôvery v milovanú osobu, vzájomné oťukávanie a odvolávanie, chuť po zakázanom ovocí… Dôležité je, cítiť pri čítaní emócie a to u mňa fungovalo na 100%. Spoznala som Vivien, jej detstvo a to, prečo bola "čistá". Prečo jej čistota vábila Adriena. Keby autorka neobjasnila ako démon a jeho schopnosti fungujú, mala by som problém, avšak každú jednu Adrienovu danosť Emily vysvetlila a vhodne použila pri nejakej zápletke. Nič nebolo prehnané, násilne vsadené do deja alebo pritiahnuté za vlasy (je to predsa aj fantasy ;D). Veľmi sa mi páčilo, ako Beňová zapojila boj dobra a zla, silu démonov a anjelov, Satana a Boha. Odveké doťahovačky boli v pozadí celej knihy. Na záverečnú zápletku som čakala, pár kapitol pred samotným zvratom. Autorka šikovne vykľučkovala a nechala ma s nervozitou čítať ďalej- pretože vy viete, že sa niečo musí posr… ehm, pokaziť! No a keď to konečne príde, so zatajeným dychom knihu dočítate a hľadáte ďalšie strany :\ . Takto sa príbeh Adriena a Vivien skončiť nemal. Čo nemal! On sa takto skončiť nemôže! Veď anjeli zasiahli, ale 'žili šťastne až…'sa nekoná...alebo žeby predsa?!

kukoviky
14.09.2021 5 z 5

Mne sa kniha veľmi páčila. Celkovo sa mi páči autorkin štýl písania. Je pre mňa taký svieži, pekne plynúci. Nebolo to inak ani v tomto príbehu. Knihu som prečítala za pár hodín a teším sa na pokračovanie :)

A k tomu "originalu". Neviem si predstaviť u žiadneho autora, že by mal vôbec čas čítať iné knihy kvôli inšpirácii a písať potom svoju vlastnú. A ak by to niekto robil, dlho by mu to predsa nemohlo vydržať. Tak sa nedá písať. Skôr musí byť pre nich veľmi stresujúce niečo písať a rozmýšľať, či náhodou to už niekde nebolo. Ja by som radšej nečítala žiadne knihy ako autor. Alebo aspoň iný žáner :D

Kukicka
29.08.2021 2 z 5

Po dlouhe dobe jsem se opet pustila do cteni od teto autorky, jelikoz me zaujala anotace a jsem zase v rozpacich. Z teto autorky mam vzdy pocit, ze si precte nejakou knihu, v tomto pripade Rekviem pre anjela, a dostane inspiraci na svoji knihu. Samozrejme nektere veci jsou jine, ale v tom zakladu je to stejne. Nevim jestli mam vzdy tu smulu, ze nejprve ctu "original" a pak si nedokazu poradne uzit jeji knihy nebo nevim. Poslednich 20% knihy uz me nebavilo vubec a ten nic nerikajici konec :-D

evineckY
27.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Tohle přece nemůže být konec !!!!!!!

V jazykoch, v ktorých bola napísaná Biblia,
slovo hriech znamená minúť cieľ.

„Chcem, aby si zhrešila, aby tvoja duša podľahla hriechu a ja som si ju
mohol vziať,“ šepne mi do pier a horúci dych mi narazí do pokožky.

Ak vám niekto povie, že čas zahojí všetky rany, mýli sa. Čas vaše rany nezahojí. Len vás s nimi naučí žiť. Tak, ako vás naučí žiť s jazvami.

lusitta05
25.08.2021 3 z 5

Akosi sa neviem vyjadriť, či sa mi to páčilo alebo nie. Pre mňa určite téma,ktorú často nečítam, ale číta sa to dobre,aj keď niektoré pasáže sa často opakujú. Uvidím či bude druhý diel,lebo ten koniec ma dostal.

2688
22.08.2021 5 z 5

Kdyby zlo a dobro bylo ve vyrovnané síle - kdyby ti kteří zhřeší měli ještě jednu poslední šanci na pokání a na život který by je naplňoval citem, láskou, štěstím, pocitu plného klidu a žít v souladu s pravidly jaké jim budou nastavený pro svůj druhý lepší život. Tohle všechno a ještě víc bych si přála pro Adriena .

Knížka mě úplně pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout byla to vážně skvělá jízda a vůbec bych se nezlobila kdyby byla i druhá část .
Tenhle fantasy žánr moc nečtu ale tohle byla vážně bomba ze vším všudy a tím myslím vážně ze vším :-P ♡