BonnieMC BonnieMC komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tak strašně plná emocí už od první stránky přes sakramentsky geniální příběh, kdy vám všechny postavy natotata přirostou k srdci, až na samotný konec, kdy vás pan autor roztrhne vejpůl a vytřese z vás i ten nejmenší kousek dušičky. Perfektní!

07.04.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Tak nějak nevím co je se mnou špatně, ale za mě je to spíš takový slabší průměr. Hvězdičku bych udělila za opravdu skvělý nápad s draky(iemi), za opravdu přenádhernou obálku a část hvězdičky za Cassiana. Hlavní hrdinka Jacinda na mě působila spíš jako malé dítě, které provádí rozhodnutí jen ve své hlavě, ale nikdy se nedokope k tomu je skutečně vykonat. Prostě mám v knížkách asi radši vzpurné a přidrzlé hrdinky, které hned v prvním okamžiku nepodlehnou tomu jakémusi ''kouzlu'' lásky na první pohled. Ale určitě knížku beru jako fajn oddechovku na prázdniny, při jejímž dočtení rozhodně neskáču až do stropu a netoužím ihned po dalším dílu.

02.09.2014 3 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

To bylo prostě .... ohh!! :'DDD Nemám slov. Sedla jsem si nad ni večer s tím že to bude fajn pohodička jako Roztříštěná a odcházela od ní ve čtyři ráno s tím, že ten měsíc než vyjde trojka bude nejdelší měsíc mého života. xD Roztříštěná se mi nehorázně vetřela pod kůži a mám pocit že EXPLODUJU! Tak třeba Kenji ... prostě Kenji!! *O* Miluju Kenjiho všechno! Jeho hlášky nemají chybu „Kruci, kluku, nemůžeš tady takhle chodit kolem a řezat si ruce. Ještě z toho dostanu infarkt!“ :'DDDD Neskutečné! A Aaron .. Tahereh nemohla vybrat dokonalejší jméno než je Aaron! :33 Takže na Warnera a jeho příjmení, které svým vyslovením skoro až uráží jeho osobnost zapomeneme a necháme se unést Aaronem, který je předokonalý. Prostě nádhera, nádhera, nádhera! ;') Nevýslovně stojí za přečtení a opakované nahlížení do ''TĚCH'' částí. Pořád mě hypnotizuje z poličky a mám deprese z toho, že přečtu něco dalšího a tenhle ''pocit'' mi zmizí. Chci si ho uchovat co nejdéle to jen půjde! ;'))) Ehm, nakonec se nějaká ta slova přece jenom našla! :'D

18.07.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Naprosto dokonalé! 5***** a ještě více!!
Oblíbené postavy: Tyrion, Arya, Jon Sníh.
A oblíbené vedlejší: Ohař, Hodor.

17.08.2013 5 z 5