bluelada bluelada komentáře u knih

Exodus Exodus Leon Uris

Úžasná kniha, kterou i několik dnů po přečtení stále nosím v hlavě. Nutí člověka přemýšlet, po jejím přečtení jsem si na netu vyhledala další informace k židovské otázce a založení státu Izrael. Nechybí ani milostný příběh, i když netvoří hlavní osu knihy, je její nedílnou součástí a Ari jako hrdina knihy je muž, kterého bychom měli asi všichni rádi blízko sebe (já tedy ano :-) ) Knihu určitě doporučuji, čte se skvěle a i pasáže, popisující politické zákulisí, jsou dobře napsány. Ráda se k ní zase vrátím.

04.05.2013 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Přečteno za 2 večery, kniha je opravdu "nabíjející" - nasmála jsem se, uvolnila, užila si příjemné, pohodové, řekla bych "letní" čtení. Nevěděla jsem chvílemi, jestli mám větší chuť na cuketovou buchtu nebo na úžasného Simona. Rozhodně doporučuji, erotiky je tam tak akorát pro nás velké, neprudérní holky :-)

06.06.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dočetla jsem jedním dechem během dvou večerů.....čtivé, krásné téma, dialogy, které byly ze života. Měla jsem obavy, že to bude "slaďák" - ale nebyl. Byla to knížka, ke které se určitě vrátím, zatím ve mně doznívají různé pasáže a těším se na druhé čtení. Doporučuji!

02.10.2013 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Uff uff, teď jsem dočetla.. Kniha je úžasná, smích i slzy, dostala se mi pod kůži a určitě si ji přečtu ještě jednou. Kacey je velmi statečná a Trent....no ten je prostě jedinečný. Těším se na další knihy této autorky, píše tak, že se nemůžu odtrhnout a pak jsou dvě ráno a já usínám a její příběhy mám v hlavě. Určitě doporučuji :-)

09.08.2015 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Neuvěřitelné, že i přes dramatický děj je obohacena takovou dávkou vtipu a sarkasmu. Zdravě nezdravá dvojice provázející nás celou knihou. Na knihu je lepší, když si člověk najde vhodný čas a není v depresi. Několikrát jsem četla přes slzy. Nádherně napsaná a čtivá knížka.

14.11.2013 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Skvělé, čtivé, doporučuji ....

09.11.2013 5 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Skvělé, napínavé až do konce. Dočetla jsem a hned jsem začala znovu s vědomím, že už vím, kdo je KDO :-) Určitě a ráda doporučuji.

03.12.2013 5 z 5