BlaV. BlaV. komentáře u knih

Pohřešovaní Pohřešovaní M. R. Hall

Knihu jsem si po přečtení prvního dílu objednala, i když zde nemá vysoké hodnocení. Věřím, že se mi bude líbit stejně jako díl první - příběh mi přišel dobrý, uvěřitelný, když porovnáme, jak především o peníze jde ve všem i u nás a jakou roli v tom hrají politici.
Kniha dorazila a už jí čtu a líbí se mi, není "akční", ale přesto mě zaujala. Škoda, že jsou přeloženy jen dvě knihy autora.

11.06.2023 5 z 5

S kamerou a s udicou S kamerou a s udicou Jozef Kroner

Publikace, která potěší nejen rybáře, ale i ty, kteří mají rádi krásné fotografie.

01.06.2023 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Začala jsem číst, ale jde mi to hodně ztěžka, ještě dnes jí dám šanci a když to nepůjde, skončí zpět na poličce.

30.05.2023 odpad!

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

sice hodně "přeslazené", ale někdy je potřeba si dát oddech od krimi

27.05.2023 4 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

právě čtu, a jako několik posledních knih mě děj tak nějak štve - předtím u knihy "Skoro úplně normální" nebo "Přej si, ale opatrně" - přitom všechny byly docela dobře hodnocené, naštěstí byly za pár korun ve výprodeji

22.03.2023 3 z 5

Magda Magda Helena Šmahelová

V dětství patřila k mým oblíbeným.

06.11.2022

Kronika života a vlády Karla IV., krále českého a císaře římského Kronika života a vlády Karla IV., krále českého a císaře římského František Kožík

Mám ráda historii, takže tato kniha se mi velmi líbila.

06.11.2022 5 z 5

Prstýnek z vlasů Prstýnek z vlasů František Kožík

Tuto knihu jsem v dětství četla několikrát, patřila k mým oblíbeným, myslím, že ji možná ještě někde mám.

06.11.2022 5 z 5

Trosečníci polárního moře Trosečníci polárního moře František Běhounek

V dětství to pro mne byla moc krásná kniha.

06.11.2022

Žraloci a malé ryby Žraloci a malé ryby Wolfgang Ott

Vynikají román, který určitě stojí za přečtení.

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Vynikající román - mám starší vydání, před rokem 1989 a pokud zde je jiné vydání, asi není potřeba přidávat další.

Lišky na vinici Lišky na vinici Lion Feuchtwanger

Klasika, která se výborně čte.

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Přečteno před lety - době, kdy jsme si s kolegyně půjčovaly vzájemně knihy. Román se mi moc líbil.

Vypůjčený život Vypůjčený život Ashley Farley

oddechový "slaďák", dobře se četla

05.11.2022 4 z 5

Vražedné úmysly Vražedné úmysly Marc Cameron

Celkem se mi líbilo, dokonce jsem si místa vyhledala na mapě.

05.11.2022 4 z 5

Pekelné léto Pekelné léto Kim Faber

Přečtena stejně rychle jako první díl. Nedalo se odtrhnout.

Šinjú Šinjú Laura Joh Rowland

Dostala jsem před nějakou dobou díl Róninova milenka, dost se mi líbil, tak jsem koupila následující díly a v loňském roce většinu předcházejících dílů chybějí mi dva špatně dostupné a pokud jsou tak za hodně vysokou cenu, ale koupím i je. Začala jsem číst od prvního dílu a hodně se mi líbil.

29.04.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Zatím se nějak nemohu začíst a to jsme si koupila i druhý díl, uvidím, odložím a snad se k ní vrátím.

05.04.2024

Nekonečně dlouhé odpoledne Nekonečně dlouhé odpoledne Inga Vesper

Přečteno - koupeno na základě vyššího hodnocení, asi jsem měla větší očekávání, dalo se číst, některé věci trochu méně pravděpodobné, no zvládla jsem dočíst do konce, ale pokud bude další kniha autorky, tak si ji nekoupím.

25.02.2024 3 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Těšila jsem na další knihu s Julií a Florianem. Už je přečtená. Opět skvělý příběh, klidně by mohl být i delší a podrobnější. Takto byl přečtený velmi rychle - těžko se kniha odkládala. Hodnocení opět plný počet.

22.10.2023 5 z 5