birgitte birgitte komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Skvělý a čtivý román, úplně jiný než vynikající dvě série Roberta Bryndzy, ale opravdu povedený

18.01.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Jak už bylo řečeno v mnoha komentářích, famózní, skvěle napsaná detektivka, od začátku do konce, četla jsem zatím 3 knížky od tohoto skvělého autora, a budu pokračovat, ač jsou některé drastické, některé míň, nevadí. Jen tak dál pane Carter, budu se těšit na další pokračování ...

07.11.2023 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Naprosto bomba, vynikající detektivní román, skvělá gradace, doporučuji všem těm, kteří mají rádi kvalitní detektivky

23.08.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Výborný a skvělý detektivní román mého oblíbeného autora. Jo Nesboha řadim mezi nejlepší severské autory detektivek. Doporučuji všem milovníkům severských detektivek

05.08.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Vynikající detektivní román, čím dál lepší Bryndza, doporučuji všem

08.07.2023

Zápisník abstinentky Zápisník abstinentky Michaela Duffková

Výborná autentická kniha, skvělý návod pro všechny, kdo bojují s touto závislostí

20.06.2023 5 z 5

Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI David Grann

Krásný román, doporučuji

09.06.2023

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Skvělý román, musím souhlasit s dalšími komentáři, jednoznačně nejlepší část trilogie, jen tak dál paní Trpková, děkuji a těším se na další romány

08.06.2023 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Vynikající česká detektivka, skvěle napsaná, doporučuji k přečtení ...

23.05.2023 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Výborně napsaný detektivní příběh, velmi smutný. Nadaná začínající spisovatelka, už začínám čist další, Vodníka a těším se na další knihy této nadané české autorky. Doporučuji všem

14.05.2023 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Výborný čtivý detektivní román

06.04.2023

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Výborný detektivní román, velmi čtivý, doporučuji

26.03.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Vynikající, skvělý detektivní román, jsem nadšena, doporučuji

17.02.2023 4 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Opět vynikající napínavý román, doporučuji všem

05.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Výborný detektivní román od jednoho z mých nejoblíbenějších autorů. Skvělý, tleskám ...

22.01.2023

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Opět výborně napsaný detektivní román, který není až tak detektivní, spíše nás vrací do historie. Velmi čtivý román, už mám za sebou Polednici i Vzplanutí a teď Promlčení. Autor zcela určitě bude patřit k mým oblíbeným.

04.01.2023 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Skvělý, velmi dobře a čtivě napsaný detektivní román, autor mohu směle zařadit mezi své oblíbené autory

29.12.2022 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Výborný detektivní román, doporučuji všem tohoto skvělého českého autora detektivek. Určitě si přečtu vše, co napsal

09.12.2022

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Skvělý, velmi dobře propracovaný detektivní román mé oblíbené autorky. Doporučuji všem

25.11.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvělý, velice čtivý detektivní román, líbí se mi prolínání s minulostí, s dětstvím Josie Quinn, jak dosebe všechno zapadá, všechny souvislosti, jen tak dál paní Lisa Regan, už se těším na další pokračování

10.11.2022 5 z 5