bikerkaul bikerkaul komentáře u knih

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Moc se mi líbila. Každý večer před spaním jsem se přenesla na stezku - super dovolená :-)

14.08.2014 4 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Problém knihu dočíst

26.03.2014 1 z 5

Elixír Elixír Alma Katsu

Přečteno jedním dechem...

04.11.2014 5 z 5

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

kniha je strašně zmateně napsaná, ale jinak poučná

21.10.2014

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha je čtivá, vše je krásně popsané přitom není vulgární.
Je jednoduchá na čtení a nemusí se u ní moc přemýšlet. Člověk se vžije do děje a přenese se na seychely.
Za mě - víc takových knih

25.06.2013 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Na začátku knihy jsem se trochu ztrácela v tom, kdo co řekl... Za polovinou mě to fakt chytlo, chtěla jsem vědět jak to všechno dopadne a tak jsem četla a četla až mi bylo líto, že to končí... I když konec je taková pohádka.

10.11.2014 5 z 5

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Lenka Požárová

Přijde mi, jako bych četla dvě knihy. První polovina úžasná - super relax, cestování, poznávání. Ale druhá polovina už mě tak nebrala. Pokud by autorka pokračovala ve stylu první poloviny knihy, byla by fajn. Co se týče jídla - má zajímavé kombinace, které určitě stojí za vyzkoušení

10.10.2014 3 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Po předchozím Jumaroru a Hračce jsem čekala od knihy víc. Celou knihu se v podstatě nic neděje, až poslední čtyři stránky vysvětlují o co vlastně vůbec jde.

17.09.2013 1 z 5