Chcete si vést seznam "přečtených knih", "chci si koupit" apod.? Začněte zde X
Hodnotit

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí

od: Jim Humble

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí
MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí

Jim Humble a kolektiv autorů předkládá v této knize dosavadní zkušenosti a pozntky, které se týkají látky s názvem MMS - mistrovský minerální roztok. MMS se za 15 let, kdy Jim Humble náhodou v nouzi, objevil účinky oxidu chloričitého v jihoamerickém pralese, rozšířilo po celém světě. Pokud jste o MMS nikdy neslyšeli, začtěte se do této k...celý obsah knihy

Jim Humble a kolektiv autorů předkládá v této knize dosavadní zkušenosti a pozntky, které se týkají látky s názvem MMS - mistrovský minerální roztok. MMS se za 15 let, kdy Jim Humble náhodou v nouzi, objevil účinky oxidu chloričitého v jihoamerickém pralese, rozšířilo po celém světě. Pokud jste o MMS nikdy neslyšeli, začtěte se do této knihy a přemýšlejte při jejím čtení sami. Nenechte se ovlivnit nesmysly, které o MMS prohlašují neznalí lidé, i když mají třeba před i za svým jménem tituly. MMS do roku 2013 použilo či používá na celém světě přes 10 milionů lidí. Drtivá většina z nich se pomoci MMS dostala ze svých běžných nemocí, ale je i obrovské množství lidí, kteří se uzdravili z velmi vážných nemocí. Pokud si myslíte, že to není možné, že by o tom váš lékař něco věděl, máte opět důvod tuto knihu přečíst. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/18_/180939/master-mineral-solution-prevrat-v-leceni-nemoci-180939.jpg 4.45
Žánr:
Naučná literatura - Zdraví
Rok vydání: 2013, 1. vydání originálu: 2013 ...více
Nahrávám...

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
REBELKAAAAAA15.06.2015

Knihu jsem četla již dříve. Četla jsem ji jako naprostý laik a hodně mi to otevřelo oči a dalo jiný přístup.
Je to přínosná literatura a každému, kdo se trochu víc zajímá o své zdraví a o alternativní léčbu nemocí - mohu jen doporučit. Kniha je sice dlouhá a někdy až moc, ale rozhodně nelituji toho, že jsem to četla. Přínosné ;)

Artic15.12.2014

Již se prodává aktualizované a rozšířené vydání o nejnovější poznatky z letošního roku. MMS užívám, lidem doporučuji, ale nenutím :-)

bikerkaul21.10.2014

kniha je strašně zmateně napsaná, ale jinak poučná

martinakovarova15.04.2014

Každý by si to měl přečíst a uvědomit.... Ale záleží nakaždém, jak se svým zdravým naloží.

jamajka9904.11.2013

Každopádně stojí za přečtení a vyzkoušení. Nedivím se, že farmaceutický průmysl nemá zájem, komu by pak prodával svoje léky. Bohužel většina pacientů o této knize, resp. informacích, neví. Hodně informací je i na internetu, např.: http://www.youtube.com/watch?v=puWpAVZ1HN4 http://www.czmms.info/index.php/priprava-mms a jiné.